Zondag 9 Juni a-S. Willem IIAjax, vertrek des Zaterdagsavonds 5.46 Weesperpoort. Bijeenkomst voor half zes W.P. Bestuursvergadering. 1 I Van onze Enquêtecommissie CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX. 69 Voor het collectief biljet enz. wende men zich tot den Heer F. Pelser, Weteringschans 150. Bedankt voor w.l L. Scbweiger. Doorgehaald als o.l.W. A. Joanknecht, Rusten burgerstraat. 311. Zaterdag 1 Juni a.s. 872 uur. Palais Royal. Reijnier Claeszenstraat 2. J. J. GROOTMEIJER, Telefoon Z. 5005. Secretaris. Voorgesteld als werkend lid, de Heeren M Beth, Andreas Bonnstr. 34, door J.. Cohen en S. Arnold. C. Oudkerk, Houtmankade 59, door Heinrich en de Natris. W. H. Dronkers, Dapperstr. 10, door het Bestuur. F. Zwerver, Binnen Brouwerstr. 20, door A. J. Maasen en Grootmeijer. W. A. J. Jansen, Roel. Hartstr. 11, door Grootmeijer en onderget. stuk naar buiten én beweerde, terwijl z'n neus 'n vrij vinnige plooi vertoonde, dat vóór 7 uur niet getapt werd. Morgen 1 Opstappen en doorvaren 1 I Echter, dorst zoekt list! 'n Keeldroge toergenoot ontdekte, vóór de cyclisten in Baarn waren, 'n Kneipp en dra verzadigden zich alle aan 'n versterkenden dronk. In Nijkerk werd gerust. De zon stond reeds vrij hoog en 't werd lief warmpjes toen werd gestart voor Apeldoorn. De eenig overgebleven dame, mej. A. Goldewijk, gaf 't goede voorbeeld en reed aan het hoofd van den stoet. Zij zette er eventjes 'n 20 K.M.-vaartje in en maakte het den corpulenten onder de reizigers vrij critiek door haar kranige spurt! Hoeden af voor deze fiere cycliste 1 Intusschen genoten alle van het schoone Veluwe- beeld, dat als 'n prachtfilm aan de oogen voorbij- Tolde. Via GarderenMillingen 'n klim van je welste 1 vbereikte de stoet Apeldoorn, waar nog A. J. Smit, Haarlemmerstr. 62, door het Bestuur, A. B. Melchers Jr. Rustenburgerstr. 339, door G. Lagers Jr. en B. J. Neijssel. Voorgesteld als onderst lid, de Heeren: H. J. Duyvis. Koninginneweg 103, door het Bestuur. M. Blok, Focke Simonszstr. 23, door Gebr. Pelser. D. F. Barends, Oostenburger Middenstr. 32, door J. S. Gunzel en Gupffert. P. Hesterman. Kleine Kattenburgerstr. 50, door J. S. Gunzel en Gupffert. H. v. d. Veen, den Textr, 38, door A. Prins en C. Andriesse. C. H. Heijmans, door Egeman en de Munnik. als adspirant lid, de jongeheeren L. de Wolf, Transvaalstr. 96, door het Bestuur. C. Bruijnesteijn, Ringdijk 37, door L. v. Bers en W. Bruijnesteijn. I. Zeehandelaar, Vrolikstr. 136, door het Bestuur. B J. v. d. Woert, Corn. Anthoniszstr. 59, door het Bestuur. H. C. A. Molleman, Alb. Cuypstr. 53, door het Bestuur. W. Kelder, van Speijckstr. 10, door het Bestuur. H. Munnik, Javaplein 38 H., door het Bestuur. D. Bouwhuizen, Javaplein 36 door het Bestuur. Oranje Nassaulaan 81b. M. J. KOOLHAAS Telef. Z. 3333. Seer. Enq. Comm. andere toerders, die reeds vroeger op stap wareh gegaan, werden ontdekt. Na 'n kleine rustpoos, die benut werd om over tollige stofmassa's en onreinheden te verwijderen, werd de finale ingezet. Alles liep vlot van stapel, de ruiters voelden zich kip-frisch, de rossen waren on beschadigd.... en 12.40 gleden de rijlustige horden met 'n vroolijk spurtje via den Schipbrug de stad van de beroemde koek binnen De eerste bekenden, die de toerders in Deventer zagen waren onze eerste elftallers, die zich bereids in Hotel de Moriaan hadden geïnstalleerd. Halftien in de veeren In de vroege vroegte, klokke 3.15 reeds, moest aan Morpheus' omstrengeling on barmhartig een einde worden gemaakt en voorzoover de toeristen den vorigen avond niet per trein waren teruggekeerd, vonden de peddelridders zich nu op het matineuze uur van 3.45 bijeen in de ontbijtzaal van Hotel de Keizerskroon!! Daar was ook de grijze, 80-jarige waard reeds aanwezig, die vol bewondering

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 5