Officieel gedeelte. Bestuur. Dagelijksch Bestuur. Enquête-Commissie. Elftallen-Commissie. Kas-Commissie. Reclame-Commissie. Athletiek-Commissie, F. J. Couton, j. Reijnolds, Clubnieuws. CLUBBERICHT. 14 April 1918: Ajax- Willem II 2o; Ajax IV O.D.E. II 2-0; Ajax VIII—Swift III 2—1. 21 April 1918: Pe-QuickAjax O1; Helmond Ajax II 0—2; AjöX IISpartaan II o—O; Ajax II Wilh. Vooruit 1 O Ajax B Adsp.S.D.S. adsp. 1 I. 28 April 1918: A.F.C - Ajax o1; Middelburg Ajax II 3o; V.V.A. III--Ajax IV o2. Wedstrijdprogramma. 5 Mei 1918: Ajax I-H.V.V. I. Verder programma nog niet bekend. Ajax-Clubinsignes. Van onze Elftallen-Commissie. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX. 5* geweldiger nederlaag. De roode ploeg werd evenwel door haar fanatisme geinspireerd tot een weerstand boven haar kracht en minder door haar spelkracht dan door haar vurigheid slaagde A. F. C. er in de score laag te houden. De fout van onderschatting is wel eenigszins te begrijpen A. F. C. telde 4 a 5 invallers doch daarom niet te vergeven. De wedstrijd had veel spannende momenten en reeds dadelijk in het begin moest Borneman actief optreden. Gaandeweg bleek dat A. F. C. van plan was haar huid zeer duur te verkoopen. Ajax daar entegen bleef de zaakjes kalm opvatten. Vooral toen Gupffert met 'n kopbal voor den voorsprong zorgde 1-0. De tweede helft bracht het minst fraaie van den geheelen wedstrijd, 'n Enkele uitval der roodbaatjes. Overigens was het 't woord aan de Ajacieden. Jo Pelser gaf het goede voorbeeld, maar het vlotte niet te best, ondanks 'n paar onstuimige rushes van Theo en de vleugelmannen. Het was en bleef 1O en onvoldaan togen de rood-wit-minnaars naar huis toe. Doch inmiddels zijn de puntjes toch al weer binnen En Ajax kansen blijven ongerept! W. F. Egeman, Voorzitter, H. D. Dade HNzn., 2e Voorzitter, J. J. Grootmeïjer, Secretaris, Reijnier Claeszenstr. 2, tel. Z. 5005. M. J. Koolhaas, 2e Secretaris, Tj. de Munnik, Penningmeester, Adm. de Ruyterweg 194, H R. reijenga, 2e Penningmeester, Leliegracht 24. J. Ph Geerlings, F. schoevaart, Commissarissen. Joop Pelser, W. F. Egeman, J. J. Grootme-ijer, Tj. de Munnik. M. J. koolhaas, Secretaris, Oranje Nassaulaan 81. M. J. Koolhaas, Secr., Oranje Nassaulaan 81, tel.Z. 3333. J. S. Günzel, J. Stallmann, J. Th. de Waal. J. J. Grootmeïjer, Secretaris. M. J. koolhaas, Secretaris, Oranje Nassaulaan 81. J. J. Grootmeïjer, D. Knegt. Uitslagen GerehabiliteerdF. L. A. M. Eiffert. Bedankt als w.l.J. S. v. d. Vijver, M. Kattenburg. De P'irma A. Kreymborg Co., Leidschestraat,. zond ons eenige alleraardigste rood-witte clubinsignes ter kennismaking, zooals deze gratis aan clientèle werden verstrekt bij aankoop van een costume. Die insignes uitsluitend in het Hoofdmagazijn der Firma aan de Leidschestraat verkrijgbaar, zijn inderdaad goed uitgevoerd. Bij onzen tocht naar Groningen hebben wij ver schillende leden met de2e insignes getooid gezien. Reijnier Claeszenstraat 2. J. J. GROOTMEÏJER, Telefoon Z. 5005. Secretaris. De elftallen blijven voor Mei a.s. ongewijzigd. M. J. KOOLHAAS, Secretaris E.C.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 3