Ons Huwelijksregister. CLUBBERICHT. Wedstrijdprogramma. Zondag 31 Maart 1918: Ajax I-Sparta I; Ajax veteranen - H. B. S. Veteranen, 12 uur; Watergraafs meer II - Ajax IV 12 uur; Ajax VIII - Swift III, 10 uur; Ajax A adsp. - Amstel adsp. 11 uur. Maandag 1 April 1918= Blauw-Wit I - M. V. V. I; H. F. C. (Helder) - Ajax II; D. E. C. V - Ajax VIII, 11 uur; Ajax A adsp. - Z. F. C. A adsp. 101/8 uur; Z. F. C. B adsp. - Ajax B adsp. 12 uur; Sloterdijkll - Ajax VI, 10 uur, Ajax IX - D.V. S 11 uur. Zondag 7 April 1918Ajax I - V. O. C. IPurmer- steijn - Ajax comb, te Purmerend. Zondag 14 April 1918: Ajax I-H.V. V. I. Zondag 21 April 1918: Ajax II - Spartaan II. Ajax - Sparta. Den jongeren leden wordt wederom verzocht op den rand van de tribune plaats te nemem. Ook hieraan zal a.s. Zondag stipt de hand gehouden moeten worden, willen wij van een ordelijk verloop kunnen spreken. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX I i desnoods ongeoorloofde wijze. Maar wanneer voet ballers tot een dergelijk enthousiasme komen, dat zij zich geheel geven voor hun geliefde club, hun volle snelheid en ook hun volle physieke kracht, natuurlijk binnen de perken van 't reglement, steeds weten aan te wenden, dan hebben zij een hoogte punt bereikt in hun sport, dan spelen zij 't spel zoo als het gespeeld moet worden. Het is diezelfde geestdrift die Go-ahead op zoo eervolle wijze 't vorige seizoen als kampioen deed eindigen en 't is juist 't gemis aan voldoende energie geweest, waardoor het technisch minstens zoo goed spelende U. V. V. ten vorige jare de vlag voor de Deventer volksclub heeft moeten strijken. Maar al is door 't succes van de Ajax-elf elders ook nog zooveel afgunst gewekt, het elftal smaakt toch de voldoening ook buiten Amsterdam vele oprechte be wonderaars verworven te hebben en wat meer zegt door het spel van Ajax is de strijd verscherpt en is de spelkwaliteit in 't Westen, die bedenkelijk achteruit ging, weer opgevoerd. Zoo vervullen de Ajacieden hun taak tegenover hunne club- en stadgenooten, doch indirect bewijzen zij een dienst aau 't geheele Nederlandsche voet bal. Ajax heeft leven in de brouwerij gebracht, al gemeen en niet het minst bij de leidende figuren in onze sportbeweging, wordt dit volmondig toege geven en geapprecieerd en tegenover het feit, dat zij daardoor in zoo hooge mate bijdraagt tot den voor uitgang van het Nederlandsche voetbal, zinkt de huilende critiek van de penvoerders der geslagen tegenstanders toch heusch in 't niet. Ik ben wel overtuigd dat geen der Ajacieden zich hierdoor in 't minst zal laten verontrusten en toch wil ik het elftal er nog eens speciaal op wijzen, dat een gepast gebruik maken van kracht vereischt is om technisch juist voetbal ook productief te doen zijn. NEVOH. Met genoegen openen wij deze nieuwe rubriek in ons clubblad. De immer goed gestyleerde en hoogst zakelijke pennevruchten van Nevoh zullen er in niet geringe mate toe bijdragen ons blad aan trekkelijk te maken. Hopen wij op 'n massa afdrukken van in drukken. Red. De ambtenaar van het Ajax -huwelijksregister heeft geen rust. Nauwelijks is het eene jonge paartje in zijn boeken geregistreerd en de grondslag van eene nieuwe Ajax- familie gevestigd, of opnieuw melden zich 'n trouw lustig jongeling en zijn a s. bruid ter inschrijving. Thans zijn het de stoere Ajaxspeler Frederik Gehrels 35 en zijn verloofde Mejuffrouw Helena Reinbergen, die op Donderdag 28 Maart j.l. in den echt werden verbonden en wij haasten ons in het clubblad van dit heuglijke feit melding te maken onder aanbie ding onzer hartelijkste felicitaties en beste wenschen voor een in alle opzichten voorspoedige echtverbintenis. Uitslagen 17 Maart 1918 Ajax I - D. F. C. I: 3 - o; V.V. A. II - Ajax II1 - 4 Steeds Voorwaarts II - Ajax IV1 - 4 Ajax VII - D. S. O. (oefenwedstr.) 1 -2 Neerlandia IV - Ajax VIII: 1-4; Diemen - Ajax IX: o - 1 Blauw-Wit A adsp. - Ajax A adsp.1-0; Ajax B adsp. - Ger maan adsp. o - O. 24 Maart 1918: U.V.V. I - Ajax I: 0-3, Ajax II- Allen Weerbaar II: 1-0; Hollandia II - Ajax III: o - 1 Ajax V - R. U. C. II: 5 0; D. V. O. - Ajax IX 6-0; Swift adsp. - Ajax A adsp. 3-0; Germaan adsp. - Ajax B adsp. o - o. Aan de Ordecommissarissen wordt dringend ver zocht a.s. Zondag vóór twaalf uur aanwezig te zijn. Men wordt beleefd verzocht alle attentie er aan te wijden, dat op witte invitatiekaarten geen door gang kan verleend worden. Alleen roode kaarten zijn geldig.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 3