Van week tot week. u-. B-adspiranten. Ajax Veteranen CLUBBERICHT. 3 Maart 1918: Sparta I - Ajax I: 2-1; Ajax II- Z. V. V. II10 - 2 Ajax IV - Neerlandia II2 - 2 Hortus III-Ajax V:o-o; Ajax VII - D. E. C. V: (onder protest) 3 - 4Ajax IX - E. D. W. IIo - O Wilh. Vooruit adsp. - Ajax A adsp.1 -2. 10 Maart 1918: Blauw Wit I - Ajax I: 0-0; Ajax II - V. V. A. II; 3-1; Blauw Wit IV-Ajax IV: 3 - oMeeuwen III - Ajax V 1 - 3 Ajax VI - Blauw Wit V: 2-3; Blauw Wit VIII - Ajax VIII; 2-3; Ajax IX - D. V. O. Io - 9Ajax A Adsp. - Blauw Wit A adsp. 0-3; Ajax B adsp. - Blauw Wit adsp. 2-1. Wedstrijdprogramma. Zondag 3 Maart 1918. 28 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX En thans stappen we over.naar de Het is grappig te zien, weiL' een concurrentie er tusschen die heeren A'rs en'B'rs is. De koddigste tooneelen spelen zich af, ais dë eene ploeg de ander een succesje kan afsnoepen. Wij krijgen dan ook binnenkort een „friendly" A versus B. Gaat dat zien! Het zal er spannen en de strijd zal er minstens zpo vinnig zijn als in de wedstrijden om het Nederlandsche championnaat! Zooals het ranglijstje van B goals gesp. gew. gel. ■verl pnt. V. t. gem. D. W. S. 12 IQ i«; I 2 1 48- 3 i-75 S. D. S. 11 8 0 s3 16 33- 9 1.45 Z F. C. 8 4 2. -2 IO 14- 9 1.25 8 3 2 •3 8 11 - 5 1. Germaan 9 3 3 •3 9 15- -11 1. Blauw Wit 7 0 3 4 3 7~ •21 043 Steeds Voorwaarts 11 1 2 8 5- -38 0.36 Hortus 6 0 L 5 1 0— 37 0 17 aantoont, brengen deze adspirantjes het er beter af. Ze staan vrij safe op de vierde plaats en hoewel het begin slecht was, zijn ze er nu wat je noemt „in" en hebben den smaak van overwinningen danig te pakken. Ze lachen de A-mannetjes hartelijk uit!! De captain van deze B'ertjes zorgde in zijn keurig briefje voor de „note gaie" met zijn mededeeling over den achtjarige met de koude handen 1 De competitiestand van de Ajax-adspiranten B kon waarlijk wel wat beter zijn, zooals U ziei. Vooral vraag ik U uit naaiti 'van mij en enkele jongens uit mijn elftal steeds 't zelfde elftal In 't veld te zenden, want we hebben bijna iedere week een ander elftal en dit vinden we niet aardig. We hadden een poosje geleden een invallertje van een jaar of acht; die liep meer in den weg dan helpen; hij is toen maar 't veld uitgegaan omdat hij koude handen had! G. DEEN. Waarmede wij het Ajax-voetbal aan de revue hebben laten passeeren.! Eén film, die naar we hopen in breeden kring met belangstelling zal zijn gevolgd. Rest ons nog de De Ajax-antiquiteiten" schijnen weer zorgvuldig opgeborgen te zijn! Misschien nog te koud voor de grijsaards? Hopen we ze spoedig weer'eens te zien, die brave ruïnes, die onlangs tegen Hv B. S.; op Houtrust, nog zoo kranig op het slappe voètbalkoord manoevreerden. Halo, old chaps De bo;tten v.erstijven, als dat zoo doorgaat. Vooruit, voor- den- dagDe voetbalzon schijnt toch nog in je ouwe hart, is 't niet! Waarom gedraald Is het gerucht van een reprise tegen H. B. S.- oudheden (op ons veld ter gelegenheid van Ajax- Sparta) juist? Komt aan dan. Laat ze klagen en steunen de oude ledematen! Never mind! je voetbalhart eeuwig jeugdig en frisch, zal zingen. Uitslagen Zondag 17 Maart a.s. Ajax I - D. F. C. I. V. V. A. II - Ajax II (aanvang elf uur precies). A. V. B. programma niet bekend. Zondag 2\ Maart a.s. U V. V. I - Ajax I te Utrecht. Vertrek van den trein Weesperpoort half een. Bijeenkomst even over twaalven W. P. Ajax II - Allen Weerbaar II. Zondag 31 Maart a s. Ajax I - Sparta I. Bedankt als w.l. J. v. d. Berg, Okeghemstr. 9, Adam. Reijnier Claeszenstraat 2. J. J. GROOTMEIJER, Telefoon Z. 5°°5- Secretaris. Sparta—Ajax 21. De pessimisten hebben gelijk gehad. Sparta heeft gezegevierd over onze ploeg 1 Hoewel vele Ajacieden wat huiverig waren over het resultaat van deze ont moeting, moest elke Amsterdammer, die den wedstrijd bijwoonde, wel spoedig gerustgesteld zijn bij het aan schouwen van het waarlijk superieur voetbal onzer mannen, en zeker niemand op Spangen had verwacht, dat tenslotte De Korver inplaats van Pelser met de overwinning zou gaan strijken.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 4