BANDEN Clubnieuws Ajax. le Jaargang Ajax VIII: J. A. Slagt, M. Wijting, L. Aarsen, K. Van onze Enquête-Commissie. Ingezonden Stukken. Men wordt beleefd verzocht het abonnementsbedrag ad f 2.50 per postwissel aan de administratie over te maken, Werkende leden der vereeniging ontvangen vanaf heden het blad gratis. Reynier Claeszenstr. 2. DE ADMINISTRATIE. Alle, die een band wenschen te ontvan gen, gelieven hun naam en adres op te geven aan de Administratie, onder vermelding Band. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX W. Dokter, J. H. Oldenbroek, H. v. Buren, J. M. Couton, S. Arnold, W. K. Heckmann Jr., M. Uubben, G. B. Hebbenaar Jr. Ajaxadsp. A: F. W. Aarsen, H. P. C. v. Beek, A. A. Bogaard, A H. Couton, J. W. Dabrock, C. J. Kollöffel, A. A. Mechanicus, D. Swaan, D. van Gelderen, N. Noorlander, A. Bouman, Voorgesteld als ondersteunend lid, de Heeren H. Monsees, Egelantiersdwarsstraat 13, gaf zich op. W. P, van Zwol, Bentinckstraat 77 door Gebr. Pelser. A. de Ruijter Jr., Marnixstraat 163 door Gebr. Pelser. Als werkend lid, de Heeren M. de Casseres, St. Anthoniebreestraat 92, door L. Schweiger en J. J. Grootmeijer. J. A. Kokee, Ruysdaelstraat 64 door Gebr. Pelser. Oranje Nassaulaan 81. M. J. KOOLHAAS, Telef. Z. 3333. Secr. Amsterdam, Januari 1918. Geachte Redactie. Ondergeteekende zag gaarne 't volgende zien op genomen in ons Clubblad". Het is een verzoek, doch tevens een klacht, niet alleen van hem die dit schrijft, doch van vele Ajax- leden. Het komt namelijk voor dat bij wedstrijden als: AjaxBlauw-Wit, Ajax—Haarlem, Ajax-H.V.V. en verdere belangrijke ontmoetingen, er een file van menschen zich verdringt voor de hekken. Wanneer men zich hierbij aan moet sluiten duurt het een 1/2 a 3/4 uur eer men het terrein kan be treden. Dit is als toeschouwer niet zoo bezwaarlijk, doch als speler van een lager elftal wel Het is dan niet prettig wanneer men moet spelen om dan eerst geduldig je beurt af te moeten wachten voor je het strijdperk betreden mag, en ware marteling. Gaarne zag ik dat het bestuur ons hierin tegemoet kwam en een vrije doorgang liet op die drukke dagen voor de leden, in 't bijzonder de werkende leden. Bij voorbaat mijn dank, Hoogachtend, W. M. Uwe opmerking is juist maar eenigszins overdreven. Steeds is toch aan den ingang van het terrein een der Bestuurderen aanwezig, welke spelers natuurlijk direct machtigt door te loopen. Intusschen zal het Bestuur een waakzaam oog houden. Red. Clubnieuws. Indien hiervoor van de zijde der lezers de noodige belangstelling blijkt te bestaan, zal de Administratie een aantal banden voor den isten Jaargang van het Clubnieuws doen aanmaken. Boekenvrienden onder de abonné's, en in het algemeen zij, die er prijs op stellen de afleve ringen in boekvorm bijeen te houden, zullen deze aanbieding zeker met vreugde begroeten. Aangezien het van het aantal aan te maken banden zal aihangen, hoe hoog de prijs zal zijn, kan hiervan natuurlijk op 't oogenblik geen opgave worden gedaan. De bedoeling is echter een eenvoudig doch smaakvol bandje met titel op den rug. En zoo goedkoop mogelijk I Bizotiderheden betreffende prijs en levering volgen zoo spoedig mogelijk. De Administratie. Reijnier Claeszenstraat 2.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1918 | | pagina 8