CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX. Het elftal dat Ajax in eerste klasse bracht. Maatregelen voor de goede orde. Waaruit dus blijkt, dat alleen in de wedstrijden tegen de Haagsche clubs een overeenstemmend re sultaat werd bereikt en het dus heel moeilijk valt, zoo niet ondoenlijk is, zich te wagen aan conclusies. Wij geven dan ook het bovenstaande statistiekje met geen ander doel dan de bezoekers van den huidigen wedstrijd even de revue van de prestaties der tegenstanders voor oogen te voeren. Conclusies? Voorspellingen? rood-witte aanhangers zult gij heden den strijd aan binden tegen Uw grootsten tegenstander. Moge ons vertrouwen in U niet teleurgesteld worden. Wij zijn ove.tuigd dat de mogelijk wat minder vriendschappelijke stemming tusschen hyper-fanatieke toeschouwers van beiderlei kleur niet zal overslaan op de spelers binnen de krijtlijnen en in goede ver standhouding alle opschroeving van buiten ten spijt de wedstrijd zal verloopen. Van links n/rechts staande: J. Reynolds (Trainer) V. Pelser J. C. A. Smit F. Couton W. F. Egeman (Voorzitter) Knielend: H. Hordijk J. Pelser G. B. Terwee Jr. Zittend J. de Natris J. L. v. Dort Th. Brokmann M. Lucas W. Gupffert Wij zouden ons nu niet gaarne op het slappe koord der prognosticerij wagen! Wat wij echter ten zeerste wenschen is, dat heden in een regelmatig gespeelden wedstrijd de voor- loopige beslissing inzake de suprematie van Rood- Wit of Blauw-Wit moge vallen. En wie zal het ons dan euvel duiden, wanneer wij van harte hopen, dat onze jongens met den palm der overwinning zullen gaan strijken en zich op de eerste plaats zullen handhaven. Komt aan, Ajacieden! Onder de stormachtige bijvalskreten der duizenden Wij wenschen U goed succes! Besluiten wij dit artikel voor ons extra-nummer met een vriendelijk verzoek tot de toeschouwers. Het Ajax-Bestuur heeft heden 'n zware taak. Na veel voorbereiding zijn de zaken thans zoo geregeld, dat de verwachtingen een alleszins ordelijk verloop van den wedstrijd rechtvaardigen, mits het publiek wil medewerken. Een ieder, hetzij rood-wit, hetzij blauw-wit, houde het hoofd koel!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1917 | | pagina 2