VARIA. PRENTJES De Penningmeester. Haarlem I Ajax I. Het Bondselftal. Drie Ajaciden, n.l. Joop Pelser, Willem Gup- ffert en Jan de Natris zijn door de Ned. Xltal- commissie gekozen in het N.V.B.-elftal, dat op Zondag 18 Nov. a.s, te Rotterdam tegen het Rotterdamsch elftal om den Onafhankelijkheids beker zal spelen. Afgezien van het feit of het de bedoeling van de commissie geweest is, een aantal jonge spelers naar voren te brengen dan wel om inderdaad het sterkste vertegenwoor digende elftal samen te stellen is deze keuze voor ons een blijde verrassing. Wij aarzelen niet genoemden spelers onze hartelijke gelukwenschen aan te bieden en hun veel succes toe te wenschen bij dezen wedstrijd. Wij voor ons zijn overtuigd dat men zich in deze keuze niet zal hebben vergist. Vriendschappelijke ontmoeting. Van onze Enquête-Commissie. Aangenomen als adspirant-lid, de jongeheeren J. C. J. Ouwehand, A. Bouman, P. Vunderink. Als werkend-lid, de Heeren P. Hulselmans, J. H. P. van Vereem. Als ondersteunend-lid, de Heeren A. J. Melis Jr., CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX 155 door Vlokkie. V. Geld beheeren, Incasseeren, Administrateur! Calculeeren, Controleeren, Verificateur Boeken, cijf'ren, Zich beijvVen Nauwgezet, correct! Nota's en recuutjes slikken, (Wat ie erg graag zou vertikken) 't Liefst de kas gespekt 1 Bij thuiswedstrijden Lollig en blijde, Dat 's glad De kijkers komen De centjes stroomen Wie doet je watl Trekt angstige toeten Als je spreekt over boeten 1 'n Kreet 1 Onrustige nachten I Migraines! Gedachten Van leed Werkt avond en morgen, Heeft velerlei zorgen, Niet mis 1 'n Functionaris, Die heel wat waard is, Gewis Voor deze zeer belangrijke ontmoeting, welke ge speeld wordt op Zondag 25 Nov. a.s. op het Haarlem- tes-rein te Schoten, zal natuurlijk van Ajax-zijde groote belangstelling bestaan. De tribune van Haarlem kan slechts eenige honderden toeschouwers bevatten. Het Bestuur van Haarlem heeft zich bereid verklaart, opdat deze plaatsen ook in handen van de Ajax-enthusiasten zullen komen, een voorverkoop voor Ajax-supporters te houden. De Heer Fons Pelser, Weteringschans 150, heeft zich hiermede belast. Men kan bij genoemden Heer tribuneplaatsen a f 1.10 en zitplaatsen om het veld a f O 55 verkrijgen. Slechts een beperkt aantal kaarten is verkrijgbaar. Men haaste zich dus 1 Zondag a.s. wordt op het Ajax-terrein een vriend schappelijke wedstrijd gespeeld tussschen Ajax en Be-Quick (Zutphen). Zooals men weet bezet dit elftal momenteel de tweede plaats in de Oostelijke Eerste klasse. Ons wacht dus een aardige ontmoeting. Joop Pelser, Gupfifert, de Natris en Smit zullen afwezig zijn. Ten einde onze reserve niet te verzwakken heeft de Elftallencommissie de hulp moeten inroepen van Schoevaart en Grootmeijer, terwijl Lucas wederom in het elftal is opgenomen. De opstelling is C. Andriesse F. Schoevaart F. Couton Hordijk Fons Pelser Terwee Grootmeijer J. v. Dort Brokmann M. Lucas De Haan

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1917 | | pagina 7