Officieel gedeelte. Ajax IX Dit elftal komt a s. Zondag voor het eerst in het veld. Wij kunnen dus volstaan met dit elftal niet alleen veel succes maar tevens een serie aangename wedstrijden toe te wenschen. Ajax adspiranten A, Het vorige seizoen met een elftal begonnen, blijkt de animo dermate te zijn, dat wij de afdeeling adspiranten r^eds hebben moeten splitsen, nh in A en B, welke elftallen in 2 verschil lende afdeelingen van den A.V.B. uitkomen. Met andere woorden „een succes''. Dat wij met de in stelling van de adspiranten afd. een goed werk deden, bewijst het feit dat in den wedstrijd Ajax III Amstel II veertien dagen geleden gespeeld, de voorhoede ge vormd werd door 3 der ouderen en twee jongelui, welke het vorige seizoen in de adspiranten afd. uit kwamen, dus een sprong over Ajax 9, 8, 7, 6, 5 en 4 heen. Het tweede doelpunt kwam zelfs van den voet van een dezer juniores. Waarmede wij maar zeggen willen dat ieder, die oefent en vooruit wil, de kans krijgt!! Ajax adspiranten B. Deze spelers hebben hun eerste overwinning reeds te pakken, daar op j.l. Zondag de B adsp. van Z. F. C. (Zaandam) met 1 - 2 verloren. De andere wedstrijd, leverde een kleine nederlaag op. 2-0 tegen D. W. S. adsp. Ook hier: „Volhouden jongens" I Het eindresultaat. Zooals de zaken thans staan kunnen wij gelukkig zeggenHet zaakje marcheert weer naar wensch Onze vereeniging heeft tot heden 37 officieele wedstrijden gespeeld, waarvan wij er 21 hebben gewonnen. Vijf maal hebben wij gelijk ge speeld, terwijl wij 11 maal een nederlaag hebben geleden. Ons honderdste doelpunt zit reeds in een of ander net der tegenpartijen, n.l.Voor 101 doel punten. 47 maal werden onze doelwachters gedoemd hunne ruggen naar het veld te keeren en ook hier zijn wij dus verre in ,;the winning". Ajax wedstrijden tot en met 11 Nov. '17 voor Bestuur. Dagelijksch Bestuur. Enquête-Commissie. Elftallen-Commissie. Kas-Commissie. Reclame-Commissie. Athletiek-Commissie, Clubnieuws. Ajax-leöen, steunt öe adver teerders in ons Clubblad. 152 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Om op Ajax adsp. A terug te komen, wij hebben driemaal gespeeld. De eerste twee wedstrijden werden nederlagen, nl o 2 tegen Amstel adsp. en O 2 tegen Wilh. Vooruit adsp. Tegen de Hortus jongeren ging het al beter, nl. een gelijk spel 1 1, en het wachten is nu op de eerste overwinning. Dat deze spoedig kome 1 Doelp. Gesp. Gew. Gel. Verl. v. t. Punten 3 o 1 2:51 Doelp. Gesp. Gew. Gel. Verl. v. t. Punten 2 1 o 1 222 Besluiten wij voor heden met dezen stand de verschillende competities: Goals Gesp. Gew. Gel. Verl. v t Punten 37 21 5 11 101 53 47 GEMIDDELD: 1,27 W. F. Egeman, Voorzitter, H. D. Dade HNzn., 2e Voorzitter, J. J. Grootmeijer, Secretaris, Reijnier Claeszenstr. ?.t tel. Z. 5005. M. J. Koolhaas, 2e Secretaris, Tj. de Munnik, Penningmeester, Adm. de Ruyterweg 194, H. R. Reijenga, 2e Penningmeester, Leliegracht 24. J. Ph. Geerlings, F. schoevaart, Commissarissen. Joop Pelser, W. F. Egeman, J. J. Grootme-ijer, Tj. de Munnik. M. J. koolhaas, Secretaris, Oranje Nassaulaan 81. M. J. Koolhaas, Secr., Oranje Nassaulaan 81, tel.Z. 3333. J. S. Günzel, J. Stallmann, J. Th. de Waal. J. J Grootmeijer, Secretaris. F. J. Couton, J. Reynolds M. J. Koolhaas, Secretaris, Oranje Nassaulaan 81. J. J. Grootmeijer, D. Knegt.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1917 | | pagina 4