Correspondentie. S. te W. Wij zullen eerst nog even wachten hoe men deze zaak denkt te regelen. Uw ingezonden stuk komt later wel. Van onze Enquête-Commissie. Ajax-leöen, beveelt het Clubnieuws bij vrienöen en kennissen aan. Zenöt ons aöressen. Wij zenöen proefnummers. 124 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Met 20 eerste klasse vereenigingen werd o. a. den strijd aangebonden en de vriendschappelijke verstand houding welke voortsproot uit deze ontmoetingen deed natuurlijk het hare gelden, waar het te pas kwam recht en billijkheid te verkrijgen in de ons aller bekende promotiekwestie. Vooral in het Zuiden zijn wij thans een gaarne geziene vereeniging, waarvan het mooie resultaat de actie geweest is, welke Mr. Arts ter vergadering van den N. V B Zondag j. 1 voor Ajax heeft gevoerd Laat ons hopen dat die verstandhouding in komende jaren zal bestendigd worden. (Wordt vervolgd). Wanneer krijgen wij weer de Vlindertjes? Aangenomen als werkend lid: J. Bieshaar, J. H. Oldenbroek, A Kamp, C. v. d. Weerden Jr., W. v. Gemert. Aangenomen als Adspirant lid: Chr. Tang, H. v. Buuren, J. W. Dabrok. Aangenomen als ondersteunend lid: L. Sons, A. J. Fransella, C. Emmer, P. S. Volkers Jr., A. Lissauer, P. Bent, A. Hollander, L. Bakker, C. Huysman, I. Dreese, J. H. Pasteuning, A. Doornik, L. H. C. v. d. Storm, J. C. M. Laboyrie, Mej. A. Priesen, W. H. Metelerkamp Cappenberg, H. Bannen berg, L. Douwes, I. Sajet, B. de Mare, W. F. v.Limburg, J. E. de Wilde, H. Veerkamp, D. Wiersma, K. Wiersma, J. K. Smit, H. Stibbe, H Beer, C. Beek man, F. A. Sigault, J. C. Kruidenier, G. T. de Waal, H. J. Duim, P. H. Meijer, B. W. Rühmann, J. Dop heide, A. Lakeman, S. Wiedeman, J. C. Rhodens, H. Wiersma, O. Pfister, J. Buijs, E. Hemmerlé, J. J. Stahlhöfer, D. Arbeid, Fr. Schweppe, L. Calff, M. v. Praag. A. J B. de Waaij, P. de Vos, J. J. v. Campen, J. Brilleman, M. Barends, S. Lever Jr B. J. Kuiper, N. Walg, A. v. Vriesland, L Metselaar, L. F. Puls, M Keizer, J. H. Liscaljet, J. J. Debois, M. Meigatter, K. Hille, A. Sengers. Voorgesteld als werkend lid J. F. Brix, Ruyschstraat 93, J. Ras, Wijttenbachstr. 7 en H. Snel, v. Halstraat 25, allen door het Bestuur. A. J. Luitingh, Ceintuurbaan 366, door B. Rosen berg en L. J. Glastra. J. M. v. d. Laar, Sparreweg 17 en A. J, v. d. Laar, 3e Oosterparkstraat 92, door J. Dobbe en W. Gupffert. W. G. Best, Saxen Weimailaan 52 door Theo Brok- mann en Jo Pelser. Voorgesteld als Adspirant lid H. F. Petersen Jr., Heerengracht 215, door het Bestuur. Voorgesteld als ondersteunend lid: J. Reijnink, v. Zesenstraat 55, door Gebr. Lucas. C. J. Hak, Gerard Doustraat 67, H. P. H. Ras, Gerard Doustraat 62, W. C. Krieger, Westerstraat 45, P. Berends, 2e Atjehstraat 44, allen door Gebr. Lucas en Goosen. W. Helms, Dapperstraat 82, M. Bakker, 2e Boer- havestraat 40. H. Spangenthal, N. Heerengracht 125, F. Josso, Da Costakade 110, W. Luberti, ieKeuche- niusstraat 39, allen door Gebr. Pelser. C. G. Leunis, 3e Oosterparkstraat 127, H. J. Ver- muggen, ie Atjehstraat 142, door L. en F. W. Aarsen. A. M. v. d. Brink, ie Helmersstr. ior, G. Wesling, Hendr. de Keijserplein 23, J. M. Albers, Leidsche- straat 57, M. Bottenheim, Joh Verhulststraat 77, J. Rijnshoeven, ie Oosterparkstraat 232, A. E. Wier- sum, Vrolikstraat 357, C. Helffer, Marnixstraat 387, J. H. Besem, Ringdijk 45, Villhaber, Marnixstraat, L. Engelander, Tilanusstraat 72, J. H. Speijer, Plan tage Doklaan 40, D. K. Commenee, Heiligeweg 18, P. H. v. Puttelaar, 2e Atjehstraat 26, allen door het Bestuur. A. W. Geerling, Wouwermanstraat 31, O. M. Geer- ling, Wouwermanstraat 31, J. Bolkestein, Moreelse- straat 37 door J J. Grootmeijer en M. J. Koolhaas. A. J. v. Deudekom, Commelinstraat 114, J. H. Krom, Rustenburgerstraat 330, door Gebr. Levendig. J. F. v. d. Bilt, Linneusstraat 16, door H. Koch en J. J. Grootmeijer. H. J. Verseef, Wakkerstraat 8, L. M. v. Leeuwen, ie Oosterparkstr. 7, door H. Schneider en het Bestuur. P. Pauw, Nic Maesstraat 84, door L. v. d Vliet en het Bestuur. H. W. Houwing, Middenweg, door W. F. Egeman en Tj de Munnik F. W. de Wever, Celebenstraat 62 door M. J. Kool haas en J. J. Grootmeijer. Candidaat-leden wordt attent gemaakt dat de com missie als regel heeft aangenomen, dat men bij niet verschijnen nogmaals wordt uitgenoodigd Indien men dan weder niet verschijnt wordt men als cand lid doorgehaald De volgende vergadering der Enq.-Commissie heeft plaats op 29 Sept. a s.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1917 | | pagina 8