CLUBBERÏCHT. Van onze Elftallen-Commissie. Ajax I Ajax II Ajax III. Ajax IV. Ajax V. Ajax VI. Ajax adsp. A. Ajax adsp. B. H.H. Aanvoerders wordt dringend verzocht geen wijziging in de opstelling der elftallen te brengen dan in hoognoodige gevallen. Men wordt dan verzocht de E. C. te berichten dat men de combinatie gewijzigd heeft met opgave van redenen. 120 CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX Uitslagen 2 Sept. 1917 D. F. C.Ajax I - 2. Zilveren Bal. 9 Sept. 1917 G. V. C.Ajax O - 3 Zilveren Bal. Blauw-WitAjax o - ona loting door ons gewonnen. Zilveren Bal. Ajax II—V. V. A. II 6-0; DiemenAjax VI 1-9. Zondag a.s. 10 uur te R'dam demi finale Zilveren Voetbal, Willem IIAjax. Verder: Amstel IIAjax III, Kruislaan Ajax IV-D.E. C. Ill (11 uur). Ajax adsp.S D. W. adsp. (11 uur). Men wordt verzocht nota te nemen dat de Heer M. J. Koolhaas vanaf heden telefonisch te bereiken is onder No. 3333 Zuid. T eneinde de zekerheid te hebben dezen Heer thuis te treffen is het aanbevelens waardig öf 's morgens voor halfnegen of des avonds tusschen 6-8 uur op te schellen. J. J. GROOTMEIJER, Secretaris. De Elftal-Commissie stelde in haar vergadering van Donderdagavond de elftallen voorloopig als volgt vast J. C. A. Smit V. Pelser F. Couton H. Hordijk J. Pelser G. B. Terwee Jr. J. L. v. Dort Jr. M.Lucas J. D. de Natris Th. J, F. Brokmann W. H. A. Gupffert C. Andriesse P, J. Prins F. Gehrels F. Levendig A. J. ten Herckel J. Goosen J. Bieshaar F. W. de Haan J. PI. de Vos J. Grim A. J. Maasen C. L. Wintershoven F. H. Schoevaart A- M. M Busbach L. F. Dekker A. M. Prins M G. H. H. Pijnappels J. W. Lucas H. A. G. Z. Kooge J. J. Grootmeijer C. Roodenburg J. L. Dobbe G. J. Masselman W. Mast L. v. d. Berg J de Boer Jr. J. H. Martens K. Gomes J. Couzy Chr. Heinrich H. W. P. Lus I). W. v. Raan Jr. D v Leeuwen Jr. A. Rous Jr. H. J. Brink J. de Groot Jr. J. H. Brandt R. P. J. Vunderink J. C. Dabrock E. Bakker A. H. G. Smit J. Arnold C. v. d. Weerden Jr. S. Arnold W. Schuller J. Lindenberg J. H. Oldenbroek B J. Neyssel A. Kamp B. Rosenberg W. Jesse P. J. M. v. Os H. v. Buuren J. H. B. Hulsman J. Strasser Opstelling nog niet gereed. F. W. Aarssen, H. P. C. v. Beek, A. A. Bogaard, L. Aarsen, A. H. Couton, J. W. Dabrock, C. J. Kollöffel, A. A. Mechanicus, H. K. Smit, D. Swaan, J. Visser. W. Bruijnestijn, J. Deen, G. Deen, H. Geestman, W. v. Gelderen, E. A. Kok, A. JLagard, J. C. Rade maker, M. Segaar, Chr. Tang. De elfde speler wordt later aangewezen. Die spelers, welke Ajax voor het eerste seizoen zullen vertegenwoordigen, worden successievelijk in gedeeld nadat de commissie de verschillende per sonen heeft zien spelen. Eenige Ajax-leden, welke reeds gespeeld hebben en nog niet ingedeeld zijn, worden voor November a s. definitief in de elftallen opgenomen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1917 | | pagina 4