Athletiek. Van onze Enquête-Commissie. CLUBNIEUWS DER A. F. C. AJAX kunnen zich overtuigd houden, dat het ons aan goede wil niet heeft ontbroken, maar force majeure de uitvoering van onze goede plannen heeft te niet gedaan. Met kracht is echter weder aangevangen ons terrein opnieuw te verbeteren, en laat ons hopen dat, indien het weer ons nu meer medewerking verleent, wij er in zullen slagen het Ajax-veld het komende seizoen een el-dorado te doen zijn. Verder haastten wij ons reeds, voor het seizoen aanving, een groote propaganda te maken voor het adspiranten voetbal, overtuigd als wij zijn, dat slechts dan een vereeniging krachtig kan zijn, als de kern krachtig is. Wij werden hierin buitengewoon gesteund door ons werkend lid, den Heer K. Kooiman, welke onderwijzer zijnde, gelegenheid vond, ons tal van jonge krachten te bezorgen, die na gestadige oefening zeer bruikbare spelers zullen worden en ons verslag zou niet volledig zijn, indien wij den Heer Kooiman geen woord van dank brachüen voör zijn gewaardeerde medewerking; (Wordt vervolgd.) Voor de Gouden Plak" wedstrijden te Wormer- meer op 2 Sept. a.s. zullen voor ons uitkomen: 200 M. Hulsman en Glastra. 100 M. nieuwelingen: Hülsman, Goosen, Dobbe en Nederveen. Hoogspringen met aanloopGoosen en Nederveen. SpeerwerpenPrins. 5000 M. Eiserman en Nederveen. 800 M. Dobbe en Glastra. Hoogspringen zonder aanloopGlastra. Estafette 4 X 4°° M.nog niet bekend. M. J. KOOLHAAS, Seer. A. C. Voorgesteld als werkende leden de Heeren: N. van Es, Hasebroekstr. 29, door Th. van Es en Th. Brokmann. H. J. Prins Jr., Arntzëniusweg 2 W'smeer, door P. Prins en J. J. Grootmeijer. J. H. Liscaljet, M. A. de Ruyterstr. 26, door P. Prins en J. J. Grootmeijer. J. Bieshaar, Halvemaansteeg 12 door Gebr. Pelser. C. v. d. Weerden Jr., Prinsengracht 316 door Th. Brokmann en Dabroek. als adspirant leden: J. W. Dabroek, J. P. Heijestraat 140 door H. W. P. Lus en J. C. Dabroek. Chr. Tang, 3e Oosterparkstraat 61 door het Bestuur, als ondersteunende leden de Heeren P. Dekker, 57a Buiksloot, door P. Wiggelaar en Zoon. C. Beekman, Keizersgracht 473, door P. Wiggelaar en Zoon. M. Meigatter, P. Krugerstr. 10 door het Bestuur. G. Emmen, Middenweg 53, J. H. Pasteuning, de Clercqstraat 98, door Reyenga en Koolhaas. M. van Praag; Stadhouderskade 61, door Gebr. Pèlser. J. Stahlhöfer Sr., Roeterstraat 24, door Gebr. Pelser. J. C. Kruidenier, Oetewalerstraat 12, door J. Smit en A. de Kruyff. H. J. Duim, Slatuihenpad 17, door Terwee en F. Pelser. G. T. de Waal, O.Z. Voorburgwal 235, door Terwee en F. Pelser. L. H. C. v. d. Storm, Haarlemmerweg 155, door Terwee en F. Pelser. J. K. Smit, Hoogte Kadijk 94, door het Bestuur. A. J. Franselloo, Vondelkerkstraat 28, door Oud- heusden en Grootmeyer. L. Calff, Plantage Kerklaan 10, door I. Rood Ezn. en Grootmeyer. L. Sons,, Óosterpark 72, door I. Rood Ezn. en Grootmeyer. F. R. Schweppe, Kinkerstraat 153, door Brokmann en Grootmeyer. G. J Zwitselaar, Overtoom 512, door A. de Kruyff en Grootmeyer. Mej A. Priesen, Rosmarijnsteeg 8, door J. Franse en Grootmeyer. A. J. B. de Waay, 2de Atjehstraat 38, door Brink en de Groot Jr. P. de Vos, Wagenaarstraat 62, door Brink en de Groot Jr. B. J. Kuyper, iste Atjehstraat 79, door Gupffert en F. Pelser. C. Huysman, Balistraat 33 door gebr. Pelser. K. Pels, Pieter Nieuwlandstraat 65 door gebr. Pelser. P. S. Volkers Jr., van Ostadestr. 180 door gebr. Pelser. G. Van Woudenberg, 2de Oosterparkstraat 154 door Gupffert en F. Pelser. J. Wiedeman, Vrolikstraat 188 door Gupffert en F. Pelser B. W. Rühmann, iste Oosterparkstraat door Gupffert en F. Pelser. A. Lakeman, Roggeveenstraat 37 door Gupffert en F. Pelser. S. Lever Jr., Preedeweg 4 door gebr. Pelser. L. Diepgrond, Sarphatiepark 12, door het Bestuur. J. Buys, Kerkstraat 262, door het Bestuur. B. de Mare, Fred. Hendrikstraat 3 door gebr. Arnold. J. E. de Wilde, Ruyschstraat 61 door gebr. Arnold. F. Th. Gnirrep, Nic. Witsenkade 48 door Grootmeyer en Koolhaas. F. Pfansthiel, Hoogeweg 28 door gebr. Zwager. W. Goppel, Prinsengracht 381, door J. Stallmann en Reeser. S. Sajet, Andreas Bonnstraat 34 door Gupffert en F. Pelser. F A. Sigault, Bethaniënstraat 13, gaf zich aan het Bestuur op. J. J. Debois, Groen v. Prinstererstraat 6, door Gupffert en F. Pelser.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1917 | | pagina 4