Hallo Ryan Babel! Hoe ben jij bij Ajax gekomen? Dennis Hak, Achterveld Door heel erg mijn best te doen bij mijn amateurclub Fortius. Daar kregen scouts mij in de gaten. Uiteindelijk kreeg ik een uitnodiging van Ajax voor een selectiewedstrijd. Ryan, ik vind het geweldig hoe je dit jaar speelt, maar mijn vraag is: wanneer komt die rap met AH B nou op de markt? Justin Planken, Den Haag Binnenkort! Nee, hoor. Ik rap eigen lijk nooit meer. Zelfs niet onder de douche. Als buitenspeler moet jij de bal ook soms met je mindere linkerbeen voor het doel zien te krijgen. Trainen jullie bij Ajax als buitenspelers veel op voorzetten? Joost Maas, Hulsel We trainen er niet specifiek op, maar tijdens de training zijn er genoeg oe feningen waardoor ik toch aan mijn voorzet kan werken en hem kan verbeteren. Wat vind je het leukste onderdeel van de training? Kim de Vries, Kootstertille Partijtjes en afwerken, dat is gewoon het mooiste. Het heeft het meest met voetbal te maken. Hoe lang heb je erover ge daan om zo goed uit de draai te kunnen schieten? Arjen Nauta, Workum Daar heb ik wel specifiek op ge traind. Dat was in mijn periode bij Jong Ajax. Ik denk dat ik er toen echt een half jaar intensief op geoe fend heb. Denk je weieens aan een transfer naar het buitenland? Robbert Schokker, Duiven Nee, nog niet. Op dit mo ment speel ik bij Ajax en dat is het enige waar ik me bezig hou- f Nederland. Wat er daarna Jf misschien nog komt, weet ik niet. Ik vind alle grote buitenlandse compe tities mooi. mpp wil Hpn In welke competitie denk je dat ie het beste tot je recht komt en waar zou je nog graag een keer willen spelen? Vinoj Ramdas, Den Haag Dat is een moei- ^HHpF lijke vraag want ik heb alleen maar gespeeld in de Eredivisie in Denk je, of hoop je dat jij volgend seizoen de nieuwe nummer 9 van Ajax wordt? Jeffrey Osdorp, Amsterdam Ik heb altijd gezegd dat de spitspo- sitie mijn lievelingspositie is en dat vind ik nog steeds. Maar of ik vol gend seizoen daar ook echt ga spelen, durf ik niet te zeggen. Wie is je beste vriend binnen Ajax? Shannon de Jong, De Zilk Ik ga het meeste om met Urby Emanuelson en Kenneth Vermeer. En ik ben ook vaak in de buurt te vinden van Vermaelen, De Mul, Sarpong, Van der Wiel en natuurlijk Maduro. Veel van die jongens ken ik al vanaf de jeugd. Ryan Babel @ntwoord geeft Via een e-mail aan de website van Ajax konden de supporters een vraag stellen aan Ryan Babel. Het Ajax-talent van het jaar beantwoordde een selectie van de vele ingestuurde vragen. FOTO: WWW.AJAX.NL Heb je een voorbeeld in het voetbal? En zo ja, wie is dat? Rutger Zoomer, Hengelo Mijn grote voorbeeld en idool is Thierry Henry van Arsenal. Ik streef ernaar om nog beter te worden dan hij is. De laatste tijd kijk ik ook veel naar Kaka. Die is ook echt heel erg goed bezig. Ben je er trots op dat je bent uitgeroepen totAjax-taient van het jaar? Stefan van der Meer, Al mere Zeker weten. Ik hoopte twee jaar geleden dat ik talent van het jaar zou worden, dat zou misschien ook wat logischer zijn geweest. Toen ging die eer helaas naar iemand anders. Ik ben blij dat het dit seizoen wel raak was. Naar welk gedeelte van het stadion loop je na de wedstrijd om de supporters te bedanken? Davy Minnaard, Yerseke Dat hangt er altijd een beetje van af. Maar we lopen in ieder geval altijd langs de F-Side en Vak 410. Wat was je mooiste doelpunt ooit? Lars Sonneville, Beegden Het was misschien niet het mooi ste doelpunt, maar het beste gevoel 48 Aiax Mriftflk 1

Magazine (1987-2007) | 2007 | | pagina 48