16 Met Leonardo tijdens de woensdagtraining. Wandeling door de P.C. Hooftstraat. Spannend Tegen Werder Bremen begin De Mul op de bank. Hij ziet zijn ploeg al heel snel op 1-0 komen via Leonardo en beseft dat een stunt in de lucht hangt. Als Almeida niet veel later gelijk maakt, valt de Ajax-hoop in duigen. De Amsterdammers moeten nog vier keer scoren om door te gaan. In de tweede helft wordt het toch nog spannend als het via Huntelaar en Babel 3-1 wordt. Met nog een kwartier te gaan komt De Mul het veld in. Hij brengt meteen Wesley Sneijder in positie om de 4-1 te maken, maar de Duitse keeper staat op de goede plek. Ook de daarop volgende aanvallende acties van De Mul hebben geen doelpun ten meer tot gevolg. Het blijft 3-1 en Ajax is uitgeschakeld. 'We speelden een heel goede tweede helft. De 4-1 en de 5-1 hingen echt in de lucht,' zegt De Mul. 'Maar we moeten eerlijk zijn. Werder had het in de eerste helft kunnen afmaken. Ze kregen vier, vijf goede kansen. Over twee wedstrijden hebben zij het verdiend om door te gaan.' De Mul kijkt alweer uit naar zijn volgende Europese optredens. 'Volgend seizoen moeten we ge woon Champions League spelen. Dat is toch waar het allemaal om draait.' Hij gelooft heilig in de potentie van de spelersgroep. 'We hebben een ijzersterke selectie, die dit seizoen ontzettend gegroeid is. We moeten alleen nog wat constanter spelen.' Met Leonardo neemt Tom de Mul de voorbeschouwingen op de wedstrijd door. Aiax Maaazine

Magazine (1987-2007) | 2007 | | pagina 16