Ajax van dag tot dag Omhaal 2: Klaas Jan Huntelaar tegen FC Utrecht. nische staf de nieuwjaarswedstrijd. Lucky Ajax wint het traditionele duel met 4-3. In zijn nieuwjaarsrede roept voorzitter John Jaakke, met een verwijzing naar het Ajax-logo, alle Ajacieden op te allen tijde het hoofd erbij te houden. De vrijwilligers Els en Ad Bergkamp krijgen 'het kistje van het bestuur' overhandigd. Maandag 8 januari Na zijn eerste werkdag bij Ajax met een bosloop begonnen te zijn, wordt Leonardo aan de media gepresen teerd. Vergezeld door een Ajax-de- legatie bestaande uit onder meer di rectie, bestuur, sponsors en suppor ters vertrekt de selectie naar Zuid- Afrika voor een trainingskamp. Dinsdag 9 januari Op Cape Town Airport worden de Ajacieden feestelijk welkom geheten. fotografie Sander Nieuwenhuys Donderdag 11 januari De Missie Kaapstad gaat officieel van start. De Ajacieden geven een clinic aan de jeugd in de township Philippi, waar door Jaap Stam en Ajax Cape Town-speler Mkhanyise Siwahla symbolisch de eerste steen gemetseld wordt van een nieuw stadion. In de wijk Crossroads wordt mede door Klaas Jan Huntelaar een symbolisch begin gemaakt met de aanleg van een Johan Cruyff Court. Vrijdag 12 januari De Ajacieden brengen een bezoek aan Robbeneiland. Zondag 14 januari Ajax Amsterdam verliest met 3-1 van Ajax Cape Town. Maandag 15 januari De Ajacieden maken een safaritocht door het Aquila-reservaat. Tijdens de afsluitende avond biedt aanvoer der Jaap Stam namens de spelers groep 25.000 euro aan als bijdrage aan de bouw van het nieuwe stadion. Dinsdag 16 januari Nadat de selectie 's ochtends nog ge traind heeft, vliegt het Aj ax-gezelschap 's avonds terug naar Amsterdam. Woensdag 17 januari Jong Ajax beleeft een goede herstart van de Beloftencompetitie. In Almelo wint de ploeg met 1-0 van Jong Heracles. Donderdag 18 januari In verband met de zware storm wordt de Toekomst gesloten. Vrijdag 19 januari Jeugdtrainer Bryan Roy en hoofd jeugdopleidingen John van den Brom volgen de training van de selectie in de Amsterdam ArenA. In hotel Huis ter Duin in Noordwijk vindt het jaarfeest van Lucky Ajax plaats. Zondag 21 januari Ajax begint de tweede helft van het seizoen met een 2-0 overwinning op FC Utrecht. John Heitinga en Wesley Sneijder zijn in de Amsterdam ArenA de doelpuntenmakers. Leonardo maakt in de 56ste minuut als invaller voor Ryan Babel zijn debuut. Omhaal 3: Wesley Sneijder, ook tegen FC Utrecht. fphmari 9007

Magazine (1987-2007) | 2007 | | pagina 71