Mijn Ajax De trainersstaf rond Henk ten Cate: Alfons Groenendijk, Hennie Spjkerman en Fred Grim. FOTO: LOUIS VAN DE VÜURST ffihrtiari 9007 dat we het op fysieke kracht in principe afleggen. We moeten op techniek en tactiek van ze winnen. Gelooft u nog in de titelkansen van Ajax? Wim van der laan, Dordrecht Er zijn, met dertien wedstrijden te spelen, nog 39 punten te behalen. Alles is dus nog mogelijk, al zal het niet gemakkelijk zijn. We zijn in ieder geval ook afhankelijk van de resultaten van PSV. Welke formatie is op dit moment de beste optie voor Ajax om in te spelen? Danny Buitenhuis, Diemen Dat is afhankelijk van de tegen stander en of je uit of thuis speelt. Er bestaat niet zoiets als een ideale formatie. Wij zijn nog niet zo sterk dat we iedereen onze wil op kun nen leggen. Hoe staat u tegenover een eventuele terug keer van oud-Aacieden zoals Kanu, Davids ofSeedorf? Arie Klaphoofd, Maasdijk Ik sta positief tegenover de terugkeer van oud-Ajacieden, met dien ver stande dat ze nog steeds een meer waarde moeten hebben voor het elftal. Er wordt veel geschreven en gezegd over de mentale instelling van spelers. Wat vind jij van extra begeleiding op dit gebied, bijvoorbeeld door een mental coach of sportpsycholoog? Peter Viehoff, Nieuwegein Ik sta open voor alles wat tot ver betering kan leiden van de presta ties van spelers en dus het team. Belangrijk is het daarbij wel dat de spelers in kwestie daarvoor open staan. Ik geloof er niet in zoiets ver plicht te stellen. Wat zijn de doelen voor de tweede sei zoenshelft? Mare Mansens, Rozenburg Onze doelen zijn als team door te groeien, meer vastigheid in het systeem te krijgen en natuurlijk zo veel mogelijk wed strijden te winnen. Henk, als je jezelf na de eerste seizoens helft, net als Marco Van Basten na het WK, een cijfer moest geven, wat geef je jezelf dan? Rik Hoenselaar, Leidschendam Ik geloof niet zo in het geven van cij fers. Het is belangrijk dat je jezelf een spiegel durft voor te houden en dat doe ik dagelijks. Je moet leren van de fouten die je maakt. Door te leren word je niet alleen een betere trainer, maar ook een beter mens.

Magazine (1987-2007) | 2007 | | pagina 55