Maandag 30 oktober - zondag 10 december Geamuseerd laat deze dame bij de bekerwedstrijd tegen ADO Den Haag de lintenregen om zich heen neerdalen op de tribune. Donderdag 9 november Het bekerduel tegen ADO Den Haag wordt, zonder Gabri en Wesley Sneijder die rust krijgen, met 2-0 ge wonnen. Jaap Stam scoort zijn eerste Ajax-doelpunt, Klaas Jan Huntelaar maakt er 2-0 van. te vervangen. Jong Oranje, met Kenneth Vermeer als enige Ajacied op de bank, verliest van Jong Engeland: 0-1. Jong België, met Tom de Mul en Jan Vertonghen na rust in het veld, speelt 4-4 tegen de leeftijdgenoten van Marokko. Maandag 30 oktober Nicolae Mitea maakt bij Jong Ajax zijn rentree na lang bles sureleed. In het competitieduel te gen FC Twente grijpt het team van trainer Ar on Winter net naast de zege. In de slotfase komt Twente langszij, 4-4. Manucharyan (2x), Vertonghen en Poepon scoren voor Ajax. Ex- Ajacied Sergio Zij Ier scoort twee keer voor de Tukkers. Dinsdag 31 oktober Ajax tekent een supplierscontract met MDY Sport Nutrition. Het Duivendrechtse bedrijf levert Ajax de komende drie jaar onder meer sport- en hersteldranken en sport- repen. Woensdag 1 november Een dag voor de eerste UEFA Cup poule wedstrijd laat Henk ten Cate weten dat Ajax Austria Wien zeker niet onderschat. Edgar Manucharyan en Jan Vertonghen komen bij de se lectie, Olaf Lindenbergh en George Ogararu vallen af. Donderdag 2 november Met 3-0 is Ajax te sterk voor Austria Wien. De score komt tot stand door twee goals van Klaas Jan Huntelaar en één van Edgar Manucharyan. Zaterdag 4 november Met liefst 9-1 wint Ajax Al de com petitiewedstrijd tegen Willem II. Zondag 5 november Met een fraaie 0-3 overwinning in Almelo schuift Ajax Heracles op het eigen kunstgrasveld opzij. Goals van Kenneth Perez (2) en Wesley Sneijder zorgen voor tevredenheid bij fans en trainers. John Heitinga krijgt een rode kaart. Maandag 6 november John Heitinga gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van twee wedstrij den waarvan één voorwaardelijk. De verdediger mist daardoor alleen het bekerduel tegen ADO Den Haag. Jong Ajax wint met 3-0 van Jong Willem II. Met twee goals is Jeffrey Sarpong de gevierde man. Nicolae Mitea speelt negentig minuten en scoort één maal. Dinsdag 7 november Thomas Vermaelen wordt opgeno men in de selectie van België voor het EK-kwalificatieduel tegen Polen. Woensdag 8 november Gabri is een twijfelgeval voor het bekerduel tegen ADO Den Haag. De Spanjaard heeft een stijve nek. Vrijdag 10 november HFC Haarlem rolt als tegenstan der uit de koker voor de volgende ronde in het bekertoernooi. De derby wordt op 24 januari 2007 gespeeld. Maarten Stekelenburg wordt opgeno men in de selectie van het Nederlands elftal voor de oefeninterland tegen Engeland. Ook Urby Emanuelson, Hedwiges Maduro, Wesley Sneijder en Klaas Jan Huntelaar krijgen een uitnodiging rekenen. John Heitinga valt buiten de boot. Zaterdag 11 november Ajax Al wint het traditioneel lastige uitduel tegen sc Heerenveen met 2-1. Ismo Vorstermans en Siem de Jong scoren voor de ploeg van trainer Sonny Silooy. Zondag 12 november Voorafgaand aan de topper Ajax - PSV wordt de slogan 'Ik ben Ajacied' officieel gelanceerd met doeken en posters in het stadion. Ajax verliest het duel van en de koppositie aan PSV. Een goal van Simons blijkt ge noeg voor de 0-1 nederlaag. Maarten Stekelenburg keept zijn honderdste officiële wedstrijd voor Ajax. Maandag 13 november Wesley Sneijder moet zich afmelden bij Oranje met een knieblessure. Jong Ajax wint het bekerduel te gen Jong Cambuur met 3-1. Nicolae Mitea (2x) en Rydell Poepon scoren de goals. Dinsdag 14 november Tijdens de training van het Nederlands elftal in de Amsterdam ArenA spelen Jong Ajax-spelers John Goossens en Vurnon Anita mee in de grote partij om de veldbezetting te completeren. John Heitinga wordt alsnog bij Oranje gehaald om de geblesseerd geraakte Joris Mathijsen Woensdag 15 november Dankzij een doelpunt van oud- Ajacied Rafael van der Vaart sleept Oranje een 1-1 gelijkspel uit het vuur tegen Engeland. België, met Thomas Vermaelen in de ploeg, presteert slecht en verliest het EK-kwalificatieduel van Polen, 0-1. Markus Rosenberg verliest met Zweden de vriendschap pelijke interland tegen Ivoorkust en Zdenek Grygera speelt 72 minuten mee met de oefenende Tsjechen, die 1-1 spelen tegen Denemarken. Donderdag 16 november In het supportershome leggen direc tie en trainer Henk ten Cate hun plannen voor de komende jaren uit aan de supporters. Zaterdag 18 november Ajax Al wint met 9-1 van Sparta. Met vijf goals is Jordy Brouwer de succesvolste Ajacied. Zondag 19 november Tegen FC Twente blijft Ajax voor de tweede keer op rij zonder zege 66 Aiax Maaazine Wesley Sneijder ontvangt van Sinterklaas een passend geschenkje.

Magazine (1987-2007) | 2007 | | pagina 66