Verkiezing ledenraad B1 wint broederstrijd De heren media Ajax vindt zijn draai na stroeve start Ajax mist inspiratie tegen ADO Complimenten voor Ajax, punten voor PSV Echte Ajacied is een bijzonder prettig mens Ajax ontdekt grenzen van de groei Ajax slechts karikatuur van zichzelf Ajax verliest ook in moreel opzicht Ajax sluit roerige periode af Renovatiewerk Ten Cate vergt nog veel tijd de Volkskrant, 03-11-2006 Algemeen Dagblad, 10-11-2006 de Volkskrant, 13-11-2006 Ajax wekte slechts een goede indruk totdat het vijandelijke straf schopgebied in zicht was. Daarna hield het abrupt op, als op een feest waar ineens het licht aanfloept. Willem Vissers, de Volkskrant, 13-11-2006 de Volkskrant, 13-11-2006 Op een groot spandoek stond te lezen: 'Ik verneder, ik geniet...' Een gezonde dosis bluf is natuurlijk nooit weg, maar in Amsterdam ver tonen ze snel de neiging om daarin een beetje door te slaan. Mark van den Heuvel, Sportweek, 14rl1-2006 De in Nederland sterk teruggekeerde trainer stelde zich zondag bescheiden op, na de zege op zijn oude club. 'Ajax heeft aangetoond dat de verschillen niet zo groot zijn,' zei Koeman. Dat was aardig van hem Je zou het bijna een charmeoffensiefje noemen. Simon Zwartkruis, Sportweek, 14-11-2006 de Volkskrant, 20-11-2006 Velen zouden het als een compliment opvatten, maar zonder vreugde las Ajax-trainer Henk ten Cate afgelopen week in veel kranten terug dat hij wordt gezien als een romanticus. Op voetbal- gebied, dat wel. Charles Bromet, de Volkskrant, 20-11-2006 de Volkskrant, 24-11-2006 Trouw, 27-11-2006 Geteisterd door zeer waarschijnlijk de slechtste Europa Cup-wed strijd van het jaar 2006 verlieten ruim 12 duizend voetbalfans met een gekweld gemoed het stadion. Slechts één keer was er applaus geweest, toen de Tsjechische verdediger Grygera van Ajax de bal het stadion uitschoot. Dat was een haast symbolische daad. Charles Bromet, de Volkskrant, 24-11-2006 Met zijn prima start bij Ajax, de Europese titel met Jong Oranje en zijn geslaagde debuut in Oranje geraakte Huntelaar op een roze wolk, maar daarin is inmiddels de bliksem ingeslagen. Zonder dat hij het zelfheeft horen donderen. Peter Wekking Voetbal International, 29-11-2006 Trouw, 04-12-2006 de Volkskrant, 11-12-2006 De Algemene ledenvergadering van Ajax heeft dinsdag 15 november drie nieuwe leden benoemd en zes leden herkozen in de ledenraad. Tijdens de drukbezochte vergadering werden de volgende leden herkozen: Herman Bosschieter, Mark Geestman, Tijn Middendorp, Ernst Ligthart, Cees van Oevelen en Kees Timman. Nieuw gekozen zijn Rob Been jr, Theo van Duivenbode en Mare Stuut. De ledenraad bestaat uit vieren twintig leden, die voor een periode van drie jaar worden benoemd. Elk jaar zijn er acht leden die aftreden. Van de acht leden stelden zeven leden zich herkiesbaar. Dick Schoenaker stelde zich niet herkiesbaar. Daarnaast heeft Aron Winter zijn positie beschikbaar gesteld in verband met zijn aanstelling in de technische staf. Nieuw en herkozen in de ledenraad: Mare Stuut en Mark Geestman. Op woensdagavond 6 december werd op de Toekomst een bijzonder duel gespeeld. Ajax B1 trad in een officiële bekerwedstrijd aan tegen de B2. De oudste B-junioren wonnen met 2-1 Aan het trainingsschema van de B-junioren veranderde de week voorafgaand aan de 'bela den' wedstrijd niets. Geen geheimzinnig gedoe, geen besloten trainingen. Bryan Roy, trainer van de BI, en Robin Pronk, trainer van de B2, trainden gewoon samen met alle B-junioren. Enigszins lastig was de samenstelling van de teams. 'We hebben alle eerstejaars vanavond in de B2 opgesteld, terwijl sommigen daarvan Roy zag zijn elftal na tien minuten een voor sprong nemen door Aras Özbiliz. Dezelfde speler verdubbelde tien minuten na rust de marge. Maar toen Rodney Sneijder, het broertje van Wesley, de B2 een kwartier voor tijd weer in de race bracht door 2-1 te maken, werd het nog spannend. De BI hield echter stand. 'We hadden het best pittig,' reageerde de winnende trainer na afloop. 'De B2 ging er vol voor, zij hebben Ajax tegen Ajax. in de competitie in de BI spelen en ook daar dragende spelers zijn. Omdat ik in de BI maar twaalf spelers heb, zaten er bij mij wat C-junioren op de bank,' vertelde Bryan Roy na afloop. een goed elftal. Daardoor was het voor ons best een moeilijke wedstrijd. Maar dat de BI won, is natuurlijk toch zoals het hoort.' Ajax BI bekert op 20 januari verder tegen PSV in Eindhoven. AjaxMaaazine

Magazine (1987-2007) | 2007 | | pagina 10