Maandag 18 september - zaterdag 28 oktober Maandag 18 september Jong Ajax verslaat Jong Stormvogels Telstar met 3-0. Door deze zege plaatst het team van trainer Aron Winter zich voor de volgende ronde van het be kertoernooi voor Beloftenteams. Dinsdag 19 september Assistent-trainer Hennie Spijkerman neemt tijdens de voorbeschouwing op het bekerduel met Jong RKC Waalwijk de taken over van Henk ten Cate. Spijkerman deelt mee dat een groot aantal 'vaste krachten' rust wordt gegund tegen de bekeroppo nent. Onder hen routinier Jaap Stam. Woensdag 20 september Ajax heeft het nog knap lastig tegen Jong RKC. De gasten komen op voor sprong, maar goals van Rosenberg (2), Maduro, Perez en Huntelaar voorkomen een afgang. Ajax plaatst zich door de 2-5 zege voor de derde ronde van het KNVB Bekertoernooi. Donderdag 21 september De loting bepaalt dat Ajax in de derde ronde van de bekercompetitie in eigen huis ADO Den Haag ont vangt. Het duel wordt op 9 november afgewerkt. Zaterdag 23 september Ajax Al boekt een uitstekende 4-0 overwinning op AZ. Zondag 24 september Dankzij invaller Kenneth Perez wint Ajax met 2-0 van NEC. Beide treffers komen van de Deen. Maandag 25 september Jong Ajax deelt in de Rotterdamse Kuip de punten met Jong Feyenoord. Edgar Manucharyan haalt het punt binnen door voor rust de 1-1 te scoren. Dinsdag 26 september De vernieuwde spelersgang met daarin foto's van internationals en van alle prijzen die Ajax won, wordt feestelijk geopend. Ajax Al houdt als eerste ploeg in de juniorencompe titie FC Twente/Heracles van scoren af. Het blijft 0-0 in het duel tussen de Twentse koploper en de Amsterdamse nummer 2. Donderdag 28 september Ajax wint eenvoudig het thuisduel tegen IK Start. Na een 2-5 overwin ning in Noorwegen, wordt het in Amsterdam 4-0. Kenneth Vermeer maakt na rust zijn officiële debuut in Ajax 1 nadat Dennis Gentenaar geblesseerd is uitgevallen. Markus Rosenberg (2x), Zdenek Grygera en Ryan Babel zijn de doelpunten makers. Zaterdag 30 september Ajax Al wint met 2-0 het thuisduel van FC Groningen. Beide goals ko men van John Goossens. Zondag 1 oktober Nadat alle kruitdampen zij n opgetrok ken in het Utrechtse stadion Nieuw Galgenwaard heeft Ajax de strijd met 3-2 beslecht. Opnieuw is Kenneth Perez de matchwinnaar na eerdere treffers van Gabri en Heitinga. Voor het eerst in tweeënhalf jaar staat Ajax weer bovenaan in de eredivisie. Maandag 2 oktober Omdat het bekerduel Ajax - ADO Den Haag de sms-actie onder kijkers van Talpa wint, wordt het duel op 9 november live uitgezonden op te levisie. Dat betekent dat de wedstrijd om kwart voor negen begint. Dinsdag 3 oktober Sparta Praag, Austria Wien, Espanyol en Zulte Waregem komen na lo ting als tegenstanders van Ajax in de UEFA Cuppoule uit de bus. De Oostenrijkers en Spanjaarden komen naar Amsterdam, Ajax gaat naar

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 68