De week van Klaas Jan Huntelaar Richting Heerenveen Op vrijdag stonden de dranghekken klaar om de Ajacieden veilig van de ArenA naar het trainingsveld te krijgen. Daar kregen de voetballers een ontspan nen oefensessie voorgeschoteld. 'Zo'n dag voor de wedstrijd moet je niet te veel doen,' is Huntelaar van mening. 'Zeker niet omdat we twee dagen terug ook al een wedstrijd hadden gespeeld. Dat we tegen Heerenveen spelen in het Abe Lenstra Stadion staat bij mij op één bij mooie uitduels, net voor Feyenoord en PSV. Ik heb voor de wedstrijd niet veel contact met mijn oud-collega's van Heerenveen. Daar houd ik niet zo van. Dat is meer iets voor na de wedstrijd. Ik bewaar goede herinneringen aan Heerenveen, dus is het voor mij leuk om er te komen.' De handtekening van Klaas Jan Huntelaar is voor velen een must. Voordat hij de rij door is, zijn er vele minuten verstreken. Zege Dat vond The Hunter na afloop van het duel nog steeds. Ajax pakte na jarenlange negatieve prestaties in Heerenveen eindelijk weer eens een zege. De Amsterdammers wonnen met 2-0. Geen treffer van Klaas Jan dit keer. Bovendien moest hij een kwartier voor tijd plaatsmaken voor Markus Rosenberg. 'Dat is balen natuurlijk. Je wilt altijd negentig minuten spelen. Bovendien werd net rond die tijd de wedstrijd wat meer open en kwamen er meer kansjes voor ons. Dan blijf je helemaal liever staaruMijn eigen spel had beter gekund, maar deze wedstrijd speelde ik meer in dienst van het team. Aan het duel houd ik een goed gevoel over, want we wonnen vrij gemakkelijk. Erna heb ik niet veel mensen meer gesproken in Heerenveen, want nadat we gedoucht hadden, ging de bus direct weg.' En zo kwam er een einde aan een drukke, bewogen week van Klaas Jan Huntelaar. De Ajacieden begroeten hun tegenstanders in het voor Klaas Jan Huntelaar zo vertrouwde Abe Lenstra Stadion.

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 19