Mijn Ajax De wedstrijden tegen Inter ervaart Olaf Lindenbergh als zijn hoogtepunt bij Ajax tot nu toe. Haag. We stonden na negentig mi nuten met 2-0 voor. Ik was geschorst en zat op de tribune. Vlak voor het eindsignaal liep ik van boven naar de kleedkamer. Toen ik daar aankwam was het 2-2. Dat was wel bizar. Wat vind je van de huidige vorm van Ajax en hoe kijk jij tegen het volgende seizoen aan? Nadine, Purmerend Voor de winterstop ging het nogal moeizaam. Na de winterstop hebben we een goede periode gehad; we zijn toen steeds beter gaan voetbal len. Maar helaas gaat het de laatste weken weer minder, mede door het aantal blessures dat we hebben. Ik hoop dat we de laatste wedstrijden de draad weer oppikken en bij de laatste vijf eindigen. Volgend jaar vertrekken er een aantal spelers en komen er wat ervaren jongens bij. Ik verwacht dat het dan beter gaat dan dit jaar. Als de beker niet wordt gewonnen, is het seizoen dan mislukt? Jasper Lensen, Alkmaar We zouden dan natuurlijk geen prijs hebben gewonnen, maar als we de play-offs winnen halen we in ieder geval de voorronde van de Champions League. Dat zou mooi zijn voor de club. Het zou natuurlijk helemaal mooi zijn als we de be ker én de play-offs zouden winnen. Maar het een of het ander vind ik ook wel redelijk. Worden jullie volgend jaar landskampioen? Tom, Braam Ja dat hoop ik wel. Hoe denk jij over de toekomst van dit Ajax? Jordi de Ridder, Loenen aan de Vecht We hebben natuurlijk een heel jonge en talentvolle groep, dus ik denk dat we elk jaar alleen maar beter kunnen worden. Jij bent een van de routiniers in het elftal, merk je nou dat er echt een gebrek aan ervaring is? Mike Broeren, Schaijk Als de resultaten slecht zijn, krijg je snel al de kritiek dat het een te jonge ploeg is. Ik vind het moeilijk om te zeggen waar het precies aan schort, want op andere momenten weten we met de jonge ploeg toch ook te win nen. Maar goed, als je naar een meer ervaren team als PSV kijkt, die we ten ook slechte wedstrijden te win nen. Wij spelen nog te vaak gelijk of verliezen op dat soort momenten. En ik denk dat dat ook te maken heeft met gebrek aan ervaring, ja. Met welke teamgenoot kun je het het beste vinden? Rutger Hendriks, Zutphen Met Kenneth Perez, maar die is er nog niet, haha. Ik ga niet speciaal met één teamgenoot om. Ik trek wel veel op met Maarten Stekelenburg, Wesley Sneijder en John Heitinga bijvoorbeeld. Wat was je favoriete wedstrijd? Steef v.d. Berg, Kruisland De twee wedstrijden tegen Inter. Wat is jouw grootste blunder ooit? Thom Rijnders, woonplaats onbekend Ik heb weieens een eigen doelpunt gemaakt... Wat is de leukste grap die je uit hebt ge haald met de spelers van Ajax? Mathijs Brouwer, Alphen aan de Rijn Er schiet me nu even niets te binnen. Het zijn bovendien meestal van die lullige dingen die, als je ze opschrijft, niet eens grappig zijn. Het is alleen maar leuk als je er op dat moment bij bent. Als je voor een dag zou mogen ruilen met Danny Blind of Ruud Krol, wie zou je dan kiezen en waarom? Andrea Subke-Swerissen, Almere Ruud Krol. Assistent-trainer lijkt me wel een leuk beroep als ik gestopt ben met voetballen. De rol van assistent trainer, of jeugdtrainer, past meer bij mij dan het vak als hoofdtrainer. Het ligt me denk ik beter als de druk van buitenaf iets minder groot is. Heb je er weieens aan gedacht om iets meer te eten? Tessa de Rooij, Leiderdorp Haha, ik ben nou eenmaal zo ge bouwd. Ik eet meer dan anderen. Ik kan eten wat ik wil zonder dat ik zwaarder word. Maar ik heb er dus nooit aan gedacht om nóg meer te eten. Van welke voetballer was je vroeger fan? Rianne, Landsmeer Maradona en Van Basten. Wie is jouw voorbeeld? Robbert van Bemmel, Odijk Ik keek vroeger natuurlijk naar spe lers die op mijn positie speelden: Jan Wouters, Danny Blind, Wim Jonk. Hoelang ben je nog van plan door te voetballen? En wat wil je na het voetballen gaan doen? Liselotte Tervooren, Almere Ik heb nog twee jaar een contract. Dan ben ik 34. Ik zou het liefst zolang mogelijk voetballen, maar ik weet natuurlijk niet hoelang ik het volhoud. Als ik stop dan wil ik, zoals ik net al zei, wel jeugdtrainer of as sistent-trainer worden. Ik las ooit in Ajax Magazine dat je in januari gezinsuitbreiding zou krijgen, maar daarna heeft er nooit in gestaan of je nou een dochter of een zoon erbij gekregen hebt. Wat is het geworden en hoe heet hij/zij? Anke van Kempen, Westerbeek De baby is iets eerder gekomen dan was uitgerekend. Het is een meisje, Robin. En ik had al een dochtertje Bo; zij wordt in september drie. april 2006 53

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 53