Week van Mauro Rosales Haarband vergeten Na de vlucht op maandagochtend vertrokken de Ajacieden naar het hotel om te rusten. Toen kwam de rechtsbuiten erachter dat hij een essentieel accessoire was vergeten, een haarband. 'Dat was echt heel lastig. Ik heb een medewerkster van Ajax gevraagd of zij in het cen trum voor mij een nieuwe wilde kopen. Ik moet echt een haarband in, want anders irriteert dat haar me de hele tijd. Dat is lastig.' Hij moest zijn zwarte manen nog laten dansen tijdens de avondtrai ning in het Giuseppe Meazza Stadion. Het was voor hem geen eerste kennismaking met de grote voetbaltempel. 'Ik kende het stadion al, want ik was er eens met Argentinië geweest. Zo imponerend was het stadion op zich dus niet meer voor mij, maar het werd wel weer imponerend vanwege de entourage. Dat ik daar in een wedstrijd in de Champions League speelde. Het was erg jammer dat we verloren. Eén fout was meteen een goal. Tegen dit team kan je geen fouten maken. Ik vond wel dat we goed speelden, maar het is erg moeilijk tegen hen te scoren. Ik speelde in Milaan tegen Womé. Hij leek mij een monster, zo groot en sterk. Maar eigenlijk viel het in de wedstrijd wel mee. Ik had echt gedacht dat het heel fysiek zou zijn. Dat was het niet. Burdisso zat op de bank. Ach, erg vond ik dat niet. Dat is voetbal. Ik heb erg genoten van het eerste duel in Amsterdam toen we wel tegenover elkaar stonden.' Enkele dagen na de uitschakeling in Milaan lunchten Rosales en zijn teamgenoten in een andere omgeving. Niet het spelershome maar de Rinus Michelszaal was het decor van de maaltijd. Daar zaten voordat de spelers zelf binnen kwamen, al allemaal prijswinnaars van de Sponsorloterij die een Meet and. greet bij Ajax hadden gewonnen. Per tafel zaten minimaal twee Ajacieden, die gezellig lunch ten, meekletsten en uiteraard handtekeningen zetten. Een mooiere herinnering voor een fan is er bijna niet en ook de Ajacieden zelf vonden het gezellig. Zo eindigde de span nende week van Rosales in een ontspannen omgeving. april 2006 1 9

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 19