Visie op return Fotorolletjes vol Een dag na de kraker tegen PSV trainde Ajax nog een keer in Amsterdam voordat er naar Milaan werd vertrokken. Na de training waren trainer Danny Blind en de spelers Steven Pienaar en Mauro Rosales beschikbaar voor de pers om hun visie op de return tegen Milaan te delen met volk en vaderland. 'We moeten uitgaan van de eerste helft tegen Inter thuis en de tweede helft tegen PSV van gisteravond. Toen speelden we namelijk goed verzorgd aanvallend voetbal. In Milaan moeten we daar op vertrouwen. Dan dicht ik ons kansen toe,' was de mening van de Argentijn die ook om andere dan voetbalredenen blij was met de loting tegen Internazionale. 'Bij Internazionale spelen heel veel Argentijnen. Die jongens ken ik alle maal van de tijd dat ik bij het nationale team speelde. De linksback, Burdisso, ken ik al veel langer. Wij gingen gelijktijdig van Argentinië naar Europa, kampten met dezelfde problemen, zoals heimwee. We hingen regelmatig met elkaar aan de telefoon. Nu zijn we allebei blij met en trots op onze carrières. We spelen toch maar bij de mooiste clubs in Europa. Ook Zanetti ken ik goed. Voor mij is het echt leuk reeen Inter te spelen.' Op de persdag voor vertrek naar Inter deed Mauro de interviews in het Engels en Spaans. De volgende ochtend ging de spelersbus al om kwart voor acht van het ArenA- dek naar Schiphol. Op de luchthaven kocht Rosales nog even een Spaanstalig magazine voor tijdens de vlucht. 'Ik vind vliegen geen probleem. De eerste keer dat ik vloog, toen was ik zeventien, was overigens naar Amsterdam. Dat is toch geen toeval meer? Ik speelde bij het nationale team en ik mocht samen met nog iemand op het laatste moment mee. De wedstrijd die we speelden was bovendien nog in de ArenA ook. Ik heb toen fotorolletjes volgeschoten van het stadion en nu kom ik er dagelijks. Ongelooflijk toch? Dat vliegen werd overigens snel gewoon want toen ik bij Newell's Old Boys speelde, vlogen we twee keer per week. Het is voor mij dus heel normaal.' 18 Ajax Magazine

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 18