De week van.. Te lief Alles Met het sneeuw op de kruin en aankomende ploeggenoot Klaas Jan Huntelaar op de achtergrond speelt Heitinga tegen Heerenveen. Te lief was eigenlijk de hele Ajax-verdediging voor Heerenveen op vrijdag 30 december. Die wedstrijd liep namelijk niet zoals gewenst. Heerenveen was veel beter bestand tegen de winterse omstandigheden dan Ajax en dat mondde uit in een 4-2 nederlaag voor de Amsterdammers. 'Beide partijen hadden last van de sneeuw. Ik achtte de kans wel groot dat het afgelast zou worden, maar dat gebeurde niet. De nederlaag is teleurstellend. Zij scoorden uit spelher vattingen en dat mag niet gebeuren. Wij moeten veel scher per zijn bij corners en vrije trappen. Dat hebben we weer geleerd van deze wedstrijd.' Balou en Boemba keken ook nu weer verlangend naar John uit. Het verlangen is wederzijds. 'De honden zijn alles voor me. Balou is de bruine en geboren op 8 september 2004. Ik kreeg hem van mijn vriendin voor mijn 21ste verjaardag. Boemba is op 28 februari 2005 geboren. Ik ben altijd gek op labradors geweest en ga elke dag lekker met ze naar buiten. Ze zijn maar heel even alleen op een dag. Alleen 's ochtends. Charlotte doet twee studies, is dus heel ondernemend. Ik vind het ook belangrijk dat ze dat is. Ik ben blij dat ze die drive voor zichzelf heeft. Als ik 's middags thuiskom dan pak ik soms de fiets om met Balou en Boemba weg te gaan. In december was het zo leuk, want die kleine (Boemba) had nog nooit sneeuw gezien. Dat was mooi om te zien. We zijn wel naar een puppytraining geweest, maar die heeft Charlotte gedaan. Dat is niets voor mij. Bevelen geven zit niet in mij. Ik ben veel te lief voor ze.' februari 2006 1 9

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 19