Op woensdag nam Arie van Eijden afscheid van personeelslid Guido Bouw en kon hij alvast wennen aan het idee dat hetzelfde hem een week later zelf te wach ten zal staan. 'Hoe dat precies gaat weet ik niet. Ook lastig hoor, dat ik de regie daarvan helemaal uit handen heb moeten geven. Daar houd ik niet van, haha! Op afscheidsborrels van personeelsleden wil ik altijd mijn gezicht laten zien, maar het kan niet altijd omdat ik veel andere verplichtingen heb. Ik vind het wel belangrijk, want het motiveren van mensen is ook aandacht geven aan mensen. Het is namelijk niet alleen geld dat stimuleert, aandacht doet dat zeker ook.' Dineren voorafgaande aan de Champions Leaguewedstrijd tegen Sparta Praag. Gesprekspartner is financieel directeur Jeroen Slop. Zoals het traditie is dat directie en raad van commissarissen van Ajax op de avond voor de Champions League wedstrijd met de bestuursleden van de tegenstander dineren op de Koninklijke Loge in de ArenA, zo is het ook ingeburgerd dat op de wed strijddag zelf de Ajax-bestuurders gezamenlijk met hun dames dineren. 'We hebben het tijdens het diner over allerlei zaken. De lopende zaken van kantoor en natuurlijk ook over de wedstrijd. Ajax - Sparta Praag heb ik in relatieve rust kunnen zien, want er waren weinig problemen rondom de wedstrijd. Ik had uiteraard een zeer goed gevoel over de afloop. We won nen en plaatsten ons voor de achtste finale. Voor Nigel de Jong was het fijn dat hij twee niet onbelangrijke doelpunten maakte. Hij liet ons denken: hopen dat-ie blijft.' 18 Ajax Magazine

Magazine (1987-2007) | 2006 | | pagina 18