Nicole Eveleens kreeg veel vrijheid van Arie van Eijden Arie, je bent en blijft een echte Ajacied. Bedankt! VERWELIUS De eerste helft bouwmaatschappij In 1995 kwam ik bij Ajax werken als directiesecretaresse. Arie was de vierde directeur bij Ajax voor wie ik ging werken. Ik kende Arie van naam, maar daar hield het bij op. Ik was gewend om zelfstandig te werken en ik had mijn twijfels of dit voor Arie ook zou kunnen. Uiteindelijk gaf Arie mij nog de meeste vrijheid in mijn werk en was hij heel gemakkelijk in de omgang. Hij hoefde niet ingewerkt te worden, want Arie was Ajax. Er waren zoveel men sen die hem wilde spreken en hij maakte daar altijd tijd voor vrij. Soms wel eens te veel, naar mijn zin, want dan stond zijn agenda weer overvol. Na bij na 1 jaar voor Arie te hebben gewerkt werd ik zwanger en Arie had gelukkig alle begrip dat ik graag parttime bij Ajax wilde blijven werken. Hij was dan ook snel akkoord dat ik op personeelszaken aan de slag ging, maar niet voordat hij een afscheidslunch had georganiseerd met mijn naaste collega's. Wat dat betreft was Arie altijd attent, hij dacht aan mijn verjaardag, secreta ressedag en de beer die ik kreeg toen ik met zwangerschapsverlof ging zal me altijd aan Arie blijven herinneren. Arie, ik hoop dat je nog lang mag genieten van je vrije tijd met je vrouw, kinderen en kleinkinderen. amsterdam Dam 7 - 1012 JS Postbus 1795 - 1000 BT Amsterdam Tel. +31 (0)20 530 90 00 Fax +31 (0)20 421 46 77 E-mail: verwelius@verwelius.nl website: www.verwelius.nl december 2005 47

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 47