Daphne geniet van Super VIP dag Mijn Ajax rtchfoVi volgen- aBfSl |3 Wil jij ook een heel bijzondere dag bij Ajax meemaken? Geef een abonnement op Ajax Magazine cadeau of wordt zelf abonnee. Bel 0800-2266637 (7 dagen per week van 09:00 tot 21:00 uur) of kijk op www.zester.nl/ajaxmagazine voor meer informatie. Nieuwe abonnees die zijn aangemeld vóór 1 december 2005 maken kans op een Super VIP dag voor 2 personen. MMMMM Zin iing Vanaf de Koninklijke Loge is het overzicht in het stadion prachtig, weet Daphne nu ook. De spanning is groot op de tribune. Lukt het Ajax om te scoren? Voor een avondje Ajax zijn erg veel kaarten nodig Gelukkig kreeg Daphne alles wat ze nodig had. John Heitinga is een van de grote favorieten van Daphne en I Annemieke. Uiteraard stond er een fotomoment met hem op het programma. Op de Ajax Open Dag 2005 was er een bijzondere actie van Ajax Magazine. Nieuwe abonnees maakten kans op een Super VIP Dag bij Ajax. De winnares, Daphne Luiten uit Gouda, mocht zelf bepalen hoe haar avondje Ajax eruit ging zien. Daphne en haar vriendin Annemieke hadden bij de wedstijd Ajax - Heracles een onvergetelijke avond. Daphne kreeg, nadat zij thuis door een taxi was opgehaald, een warme ontvangst door Ajax-voorzitter John Jaakke. 'Toen, die taxi eenmaal voor kwam rijden, werd ik best wel zenuwachtig. Het was voor mij niet de eerste keer in de ArenA, ik kom er zo vaak! Meestal zit ik in vak 410. De voorzitter had ik al eens eerder ontmoet tijdens Ajax - NEC.' Na de ontvangst gingen Daphne, haar vriendin Annemieke en be geleidster Jeanette lekker eten in de Rinus Michelszaal. Vervolgens mocht de prijswinnares ook nog zeggen vanwaar ze de wedstrijd wilde zien. 'Ik zat op een super goede plek, op het gehandicapten platform achter het doel en later op de tribune.' Maar ze heeft niet alles van de wed strijd meegekregen, want terwijl de spelers op het veld stonden, bekeek Daphne met haar gezelschap de kleedkamer! 'Die vond ik echt heel mooi,' aldus de gelukkige Goudse. Na het duel tegen Heracles, dat eindigde in een teleurstellende 0-0, was Daphne nog altijd positief. 'Je kan beter gelijkspelen dan ver liezen,' vond de fan. 'En het is beter dan ikzelf vandaag heb gedaan, want wij verloren met 13-2.' Toen de spelers de trap afkwamen, stond Daphne plotseling oog in oog met haar favorieten John Heitinga en Wesley Sneijder. Om uiteindelijk met een zeer bijzondere ervaring en een Ajax-shirt vol handteke ningen zeer voldaan weer huis waarts te gaan. 'Het moment dat de spelers zo dichtbij waren en hun handtekeningen op mijn shirt zetten, zal mij het meeste bij blijven. Ik heb ontzettend veel foto's gemaakt.' Zodat ze de bijzondere dag nog heel veel keer opnieuw kan beleven. 54 Ajax Magazine

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 54