Doe mee en bepaal wie Ajacied van het Jaar wordt Een roep die geldt Amstel partner van Ajax De aftrap 0. GeenAjacied 1. Maarten Stekelenburg 2. Hatem Trabelsi 3. Zdenek Grygera 4. John Heitinga 5. JulienEscudé 6. TomasGalasek 7. MauroRosales 8. Hedwiges Maduro 9. Angelos Charisteas 10. Steven Pienaar 11. Ryan Babel 12. Hans Vonk 14. Maxwell 15. Thomas Vermaelen 16. Nigel de Jong 17. Yannis Anastasiou 18. Wesley Sneijder 19. Urby Emanuelson 21. Olaf Lindenbergh 22. Juanfran 24. Markus Rosenberg 26. Bogdan Lobont 27. Edgar Manucharyan 28. Nourdin Boukhari 29. Nicolae Mitea 30. Kenneth Vermeer 99. Hele elftal Hoe werkt het? Je kunt tijdens alle duels van Ajax stemmen op de beste Ajax-speler van de wedstrijd. Die stemmen tellen ook allemaal mee voor de 'Ajacied van het Jaar'-verkiezing. Voor deze laatste verkiezing kun je overigens het gehele jaar door je stem uitbren gen. Dat kan tijdens een thuis- of uitwedstrijd zijn, thuis vanaf de bank, in het stadion of onder weg. Je hoeft dus niet bij een wedstrijd aanwezig te zijn. En als je stemt, maak je kans op fantasti sche week-, maand- of jaarprijzen. Dus stem zo vaak je wilt en verhoog je eigen kans op prijzen! Het stemmen werkt zeer eenvoudig. Stel op het moment van je keuze een SMS bericht op met de tekst AJAX en vervolgens het rugnummer van de Ajacied op wie je wilt stemmen. Dat bericht stuur je naar 4222. Gaat jouw voorkeur bijvoorbeeld uit naar Julien Escudé dan werkt het als volgt: Stuur het bericht AJAX 5 naar nummer 4222 0,55 per ontvangen bericht). Ajacied van het Jaar Tussenstand eind oktober 1. Wesley Sneijder 17% 2. Angelos Charisteas 16% 3. Urby Emanuelson 10% 4. Hatem Trabelsi 9% 5. Yannis Anastasiou 8% Yannis Anastasiou stormde de top 5 binnen na zijn uitverkiezing in de wedstrijd tegen FC Thun. Hedwiges Maduro 'Ik kan me goed voorstellen dat het hoofd van een jonge voetballer op hol wordt gebracht. D'r komt zoveel op je af, terwijl je zelf nog een kind bent.' Sportweek, 04-10-2005 Maarten Stekelenburg 'Ik hoop nu eindelijk eens een tijd géén pech te hebben. Ik richt me daarom alleen op Ajax, aan een eventueel WK denk ik nog niet.' VI, 26-10-2005 Maxwell 'Ik voelde het gewoon knappen in mijn knie, ik kon het zelfs horen. Op dat moment wist ik dat alles voorbij was. Al mijn dromen, alles stortte in.' VI, 26-10-2005 John Heitinga 'De mensen mogen schrijven wat ze willen. Het raakt me in eerste instantie niet persoonlijk, want ik leg die dingen gemakkelijk naast me neer. Maar mijn omgeving lees het ook en door hen word ik er wél dagelijks mee geconfron teerd. Uiteindelijk raakt het me dus wél.' Elf, oktober 2005 John Heitinga 'Ik wil zo graag wedstrijden spelen dat ik bij wijze van spreke van het balkon spring als er hier op het grasveld kinderen aan het voetballen zijn.' VI, 12-10-2005 Urby Emanuelson 'Ik reageerde verbaasd op het bericht, schrok bijna. Zo'n voorselectie is iets heel ver weg, in je hoofd. Dat is iets waar ik nog nooit aan had gedacht. En dan opeens, heel plotseling, zitje er bij.' VI, 26-10-2005 John Jaakke 'De macht bij Ajax is een mythe. Er is niet veel macht. Je hebt de leden, de ledenraad en de media die je controleren.' Het Parool, 22-10-2005 John Jaakke 'Het lijkt me een goede en logische zaak dat de opvolgers van Hein en Klaas clubmensen zijn. Tenslotte zijn we een voetbalclub en dat zullen we zeker blijven.' Algemeen Dagblad, 22-10-2005 Ajax heeft biermerk Amstel verwelkomd als official partner van de Amsterdamse voetbalclub. Voorafgaand aan de wedstrijd Ajax - Arsenal op 27 september zetten Erik Korthals Altes (algemeen directeur Heineken Brouwerijen) en Arie van Eijden (algemeen directeur Ajax) hun hand tekening onder een partner overeenkomst voor de duur van drie jaar. 'We delen dezelfde Amsterdamse "roots" en genieten allebei inter nationale bekendheid onder de voetbalsupporters: dat moest een keer leiden tot samenwer king,' aldus de ondertekenaars. Het partnership met Ajax staat los van de sponsoring door Amstel van de Eredivisie. Wel Erik Korthals Altes en Arie van Eijden proosten op de partnerovereenkomst tussen maken beide deel uit van het Amstel en Ajax. Amstel-sponsorveld 'Voetbal'. november 2005 11

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 11