Doe mee en bepaal wie Ajacied van het Jaar wordt Een roep die geldt De aftrap Wesley Sneijder heeft in de maand augustus de meeste stemmen ontvangen van de supporters. Liefst 17% van de sms-jes waren voor hem, maar Hatem Trabelsi zit hem op de hielen met 16%. Door dit resultaat staat de middenvelder ook bovenaan in het klassement voor de Ajacied van het Jaar. Mark Jans uit Kortenhoef is de winnaar van de maandprijs augustus. Hij wint een officieel wedstrijdshirt van zijn favoriete Ajacied: Wesley Sneijder. Ajacied van de Maand augustus Eindstand 1. Wesley Sneijder 17% 2. Hatem Trabelsi 16% 3. John Heitinga 13% 4. Ryan Babel 11% 5. Urby Emanuelson 11% Ajacied van de Maand september Tussenstand (13 september) 1. John Heitinga 52% 2. Wesley Sneijder 8% 3. Julien Escudé 8% 4. Hedwiges Maduro 8% 5. Nigel de Jong 8% Charissa Piccolo, Mustafa Akoudad, Marcel Janssen en Kim Peeters wonnen door te stemmen op de Ajacied van de wedstrijd een bezoek aan de wedstrijd en de wedstrijdbal, uitgereikt door Urby Emanuelson, Ajacied van de wedstrijd bij Ajax - Feyenoord. Door je stem uit te brengen maak je bovendien kans op fantastische prijzen. De verkiezing wordt georganiseerd door Ajax in samenwerking met de Supportersvereniging Ajax. De prijzen worden beschikbaar ge-steld door ABN AMRO en adidas. Hoe werkt het? Je kunt tijdens alle duels van Ajax stemmen op de beste Ajax-speler van de wedstrijd. Die stemmen tellen ook allemaal mee voor de Ajacied van het Jaar-verkiezing. Voor deze laatste verkiezing kun je overigens het gehele jaar door je stem uitbren gen. Dat kan tijdens een thuis- of uitwedstrijd zijn, thuis vanaf de bank, in het stadion of onder weg. Je hoeft dus niet bij een wedstrijd aanwezig te zijn. En als je stemt maak je kans op fantasti sche week-, maand- of jaarprijzen. Dus stem zo vaak je wilt en verhoog je eigen kans op prijzen! Zeer eenvoudig Het stemmen werkt zeer eenvoudig. Stel op het moment van je keuze een sms-bericht op met de tekst AJAX en vervolgens het rugnummer van de Ajacied op wie je wilt stemmen. Dat bericht stuur je naar 4222. Gaat jouw voorkeur bijvoorbeeld uit naar Julien Escudé dan werkt het als volgt: stuur het bericht AJAX 5 naar nummer 4222 0,55 per ontvangen bericht). 0. Geen Ajacied 15. Thomas Vermaelen 1. Maarten Stekelenburg 16. Nigel de Jong 2. Hatem Trabelsi 17. Yannis Anastasiou 3. Zdenek Grygera 18. Wesley Sneijder 4. John Heitinga 19. Urby Emanuelson 5. Julien Escudé 21. Olaf Lindenbergh 6. Tomas Galasek 22. Juanfran 7. MauroRosales 24. Markus Rosenberg 8. Hedwiges Maduro 26. Bogdan Lobont 9. Angelos Charisteas 27. Edgar Manucharyan 10. Steven Pienaar 28. Nourdin Boukhari 11. Ryan Babel 29. Nicolae Mitea 12. Hans Vonk 30. Kenneth Vermeer 14. Maxwell 99. Hele elftal Heel veel prijzen Iedere week wordt een van de stemmers door Ajax uitgenodigd om de huldiging van de Ajacied van de Wedstrijd bij te wonen en de wedstrijdbal in ontvangst te nemen. Iedere maand maakt één deelnemer kans op het wedstrijdshirt van zijn of haar favoriete speler! En iedereen die meedoet, maakt kans op een superjaarprijs die aan het eind van het seizoen zal worden uitgereikt. Deze prijs houden we nog even geheim Marco van Basten 'We gaan Edgar Davids binnenkort bekijken. En ais hij goed genoeg is voor het Nederlands elftal kan hij er zo weer bijkomen.' De Volkskrant, 07-09-2005 Anthony Obodai 'Ik hou echt van Koeman. Hij was altijd met me bezig, zag het in me zitten en gaf me vertrouwen. Toen hij wegging bij Ajax heb ik gehuild als een klein kind. Ik was er helemaal kapot van.' Algemeen Dagblad, 08-09-2005 Bert van der Spek (hoogleraar Oude geschiedenis, VU) 'Ajax was niet de meest prominente strijder, en ook niet de sterkste. Hij was ook absoluut niet welbe spraakt. Het zou veel meer voor de hand hebben gelegen Achilles te kiezen, hij was de leider. Ajax kwam altijd op de tweede plaats.' Het Parool, 09-09-2005 Bert van der Spek 'Natuurlijk was Ajax wel een held. Hij stak met kop en schouders boven de rest uit. Maar Ajax mocht pas wat klussen opknappen als Achilles te beroerd was om te vechten. Die zat te mokken in zijn tent omdat koning Agamemnon zijn vriendinnetje had afgepakt. Toen stond Ajax vooraan. Maar de leider van de Trojanen, Hector, kon hij nooit verslaan.' Het Parool, 09-09-2005 Louis van Gaal 'Ik had geen macht. Achteraf gezien had ik niet met die structuur van Ajax moeten instemmen. Mij is echter voorgehouden dat ik na het aftreden van Van Eijden zelf algemeen directeur zou kunnen worden, waardoor ik wel zeggenschap over de speelwijze van de trainer zou krijgen.' Het Parool, 10-09-2005 Louis van Gaal 'Wat me verder opviel: bij zijn aantreden als bonds coach sprak Van Basten over aantrekkelijk en domi nant voetbal. Die zinnen kwamen letterlijk uit het beleidsplan dat ik voor Ajax heb geschreven en waarover Van Basten heeft meegedacht.' Het Parool, 10-09-2005 Louis van Gaal 'Ik heb het mezelf niet gemakkelijk gemaakt in het leven, en dat is een understatement, denk ik.' De Volkskrant, 10-09-2005 Tomas Galasek 'Als iedereen zegt: blijf erin geloven, dan doe ik dat.' De Volkskrant, 12-09-2005 Shota Arveladze 'No talks, only goals. VI, 14-09-2005 Urs Schonenberger 'Als wij alles geven wat we in ons hebben mogen we straks best met 1 -0 van Ajax verliezen. De mensen gaan dan trots naar huis, zullen elkaar aanstoten en zeggen: zag je dat grote Ajax zweten tegen ons kleine Thun?' VI, 14-09-2005 oktober 2005 11

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 11