Bezoek de Ajax Open Dag Technische samenwerking met FC Omniworld langer sponsor Op woensdag 3 augustus zal de Open Dag van Ajax plaatsvinden. Het grootste jaarlijkse evenement voor alle supporters van Ajax belooft ook dit jaar weer een waar voetbalfeest te worden. Zorg dat je erbij bent, want deze dag mag je niet missen. Elk jaar weer is de Open Dag van Ajax een groot succes. Uit heel Nederland stromen mensen naar Ajax om er gezamenlijk een fantastische dag van te maken. Duizenden mensen met een roodwit hart zorgen voor een fantastische sfeer. Voor iedereen, van jong tot oud, is er van alles te beleven. Met als hoogtepunt de presentatie van de selectie: de aftrap voor het seizoen 2005-2006! Ook dit jaar is er weer een zeer gevarieerd programma opgesteld. Van 10.00 uur tot 16.30 uur is iedereen van harte welkom. De Open Dag zal plaatsvinden op de Toekomst, op parkeerterrein P2 en in de Amsterdam ArenA. Nog niet alle tijden in het programma zijn zeker maar het voorlopige programma ziet er als volgt uit: TIJD ACTIVITEIT LOCATIE 10.00 Evenemententerrein open Parkeerterrein P2 10.00 De Toekomst en Kidsdorp open De Toekomst 10.00 Exclusieve gratis rondleidingen Hoofdingang ArenA 11.00 Wedstrijd Lucky Ajax De Toekomst 12.00 Artiesten op podium Parkeerterrein P2 13.00 Presentatie selectie op podium Parkeerterrein P2 13.30 Handtekeningensessie (tot 14.30) Parkeerterrein P2 14.00 Wedstrijd Jong Ajax - AFC Amsterdam ArenA 15.00 Einde programma P2 en De Toekomst 15.30 Wedstrijd Ajax - Omniworld Amsterdam ArenA 16.30 Einde programma ArenA Kill Mmfflsemmmm Ajax gaat per 1 juli 2005 een technische samenwer king aan met FC Omniworld uit Almere. De looptijd van de overeenkomst is vijf jaar en het contract loopt tot en met 30 juni 2010. Achtergrond van de samenwerking is zuiver strategisch en alleen op het gebied van voetbaltechnische zaken. Ajax heeft geen invloed op het door FC Omniworld te voeren beleid. Ajax heeft als gevolg van deze samen werking ook geen bestuurlijke invloed, stemrecht of aandeel in FC Omniworld verkregen. Wel zullen de clubs op zeer regelmatige wijze informatie uitwisselen met als doel daar beide de vruchten van te plukken. Ajax' algemeen directeur Arie van Eijden is positief over de mogelijkheden van de overeenkomst. 'Voor beide partijen betekent deze samenwerking een win- win-situatie. Onze jeugdopleiding kan Ajax-talenten plaatsen in een relatief sterke en fysiek zware compe titie en FC Omniworld kan onder voorwaarden van Ajax gebruik maken van een van de beste jeugdoplei dingen.' Ajax heeft de sponsorovereenkomst met BDO CampsObers Accountants Adviseurs met drie jaar verlengd. Het contract, dat op 30 juni 2005 zou aflopen, loopt nu tot 1 juli 2008. BDO CampsObers Accountants &C Adviseurs is op zijn vakgebied in grootte de vijfde onderneming in Nederland met circa 2000 werknemers in 32 vesti gingen. Bestuursvoorzitter Martin van Roekei van BDO en Arie van Eijden snijden gezamenlijk de taart aan waarmee het verlengde sponsorcontract gevierd werd. Op de parkeerplaats van de Toekomst bevindt zich een groot Kidsdorp voor 0- tot 12-jarigen. Er staan allerlei fantastische attracties waar de kinderen zich de hele dag kunnen uitleven. Een speciaal gedeelte is exclusief voor Ajax Kids Club-leden. Kinderen ter plaatste lid maken kan natuurlijk! Op de Toekomst zal Eucky Ajax, bestaande uit oud-Ajax-spelers zoals Sjaak Swart, Gerrie Mühren, John Bosman en Richard Witschge, een wedstrijd spelen. Daarnaast is adidas aan wezig met de Predator Cup en zijn er volop stands en activiteiten. Op parkeerterrein P2 zal de presentatie van de spelers en de technische staf plaatsvinden, gevolgd door een handtekeningensessie. Er tre den ook verschillende artiesten op, zoals Wolter Kroes en Raffish. Op het terrein zijn allerlei stands van de partners en sponsors van Ajax en je kunt op de foto met de Europa Cup. Er is ook een jongerenplein van Ajax Jonge Schare voor 13- tot 18-jarigen met spectaculai re attracties zoals Panna K.O. met straat voetballer Jermaine Vanenburg, Kick Point (hoe hard en goed kan jij eigenlijk een bal schieten?), de Spider Wall (een magnetische muur van 7 meter hoog) en Acro Benji (probe ren boven de 6 meter te springen). Kortom: uitdagingen volop! Wil je het mooiste stadion van Nederland eens goed bekijken? In de Amsterdam ArenA zijn de hele dag exclusieve rondleidingen, helemaal gratis! Je komt alles te weten over de bouw, hoort de ins en outs en komt in ruimtes waarvan de deuren normaal gesproken gesloten blijven. Een echte aanrader! De rondleidingen zijn toegankelijk middels een voucher, die is af te halen op parkeerterrein P2 bij de stand van de Amsterdam ArenA. 's Middags zijn er twee wedstrijden in de Amsterdam ArenA. Jong Ajax neemt het op tegen AFC en Ajax speelt tegen Omniworld. Een mooie afsluiting van de Ajax Open Dag 2005! Ajax organiseert de Open Dag samen met de Supportersvereniging Ajax. Op de Open Dag deelt de Supportersvereniging aan alle bezoe kers een exemplaar van de krant Ajax Life uit. In deze krant staat het volledige programma met een plattegrond. Reisadvies naar de Open Dag: openbaar vervoer. 12 A|ax Magazine

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 12