dossier 44 34 Inhoud CANAL+ De interim-trainers 50 Het geheim van de 00 Braziliaanse lunch O O Zwaar leer Onvoltooid verleden Erik Regtop Buitenstaander Jörgen Raymann De week van Ryan Babel en Hedwiges Maduro Historische grond Stade de Gerland Kenneth Vermeer Official Partners ABMAMRO J The Advanced Travel Partner Official Sponsors nn Accountants Adviseurs BREITLING total care Roto Smeets Afgelopen maart bereikte Ajax een mijlpaal in de eigen betaald-voetbalhistorie: voor de tiende keer stelde de club een interim-trainer aan. Een onderzoek naar het wel en wee van de interim-trainers wijst uit dat zij doorgaans niet beter of slechter presteerden dan de 'vaste' trainers. Een kijkje in de keuken van Maxwell (en zijn moeder) Zware ballen op zompige velden, brute kracht en masochistische zelfspot kenmerken het Engelse voetbal. Hoe komt dat zo? Een speurtocht naar de Britse volksaard. Bruisende branie uit Schoonebeek Zijn theatershows en tv-programma maakten Jörgen Raymann populair in alle lagen van de bevolking, bij jong en oud, bij allochtoon en autochtoon. Raymann heeft recht van spre ken als het om voetbal gaat, al duurde zijn ei gen carrière maar tien minuten. Een week op stap met het grote Oranje was voor de twee jonge Ajacieden een ervaring om nooit te vergeten. 'We hebben ervan genoten.' En dat was de opdracht. Ajax leverde een huzarenstukje in een van de architectonisch meest markante bouwwerken van Lyon. De doelman van Jong Ajax speelt na de training graag een potje straatvoetbal met zijn vrienden. Een liefheb ber met handschoenen. 6. De aftrap 32 Museumstukken 8 Van Ajax van Eijden 43 Jong Ajax 9 Vos preekt de passie 63 Bericht uit Duitsland 0 De heren media 63 Ben ik vrij onverveerd 1 Een roep die geldt 71 Ajax van dag tot dag 3 Boeken 74 Ajax Compleet 4 6 x Ajax 1

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 5