Eentje! Wesley Sneijder q^) Aan het roer Ajax en het Koninklijk Huis geeft @ntwoord O A Topscorer Ruud Geels Ajax Magazine is een uitgave van AFC Ajax NV en Sanoma Men's Magazines Haaksbergweg 75,1101 BR Amsterdam Postbus 23298,1100 DT Amsterdam Telefoon: 020-7518000 Fax: 020-7518011 Redactie Michel Sleutelberg (hoofdredacteur) Saar van Bueren Redactieadres AFC Ajax Ajax Magazine Postbus 12522,1100 AM Amsterdam Fax:020-3111605 E-mail: m.sleutelberg@ajax.nl Medewerkers aan dit nummer Carel Berenschot, Jeroen van den Berg, Raymond Bouwman, Arie van Eijden, David Endt, Gabriël van Gastel, Marcelle van Hoof, Monique Janse, Ronald Jonges, Simon Keijzer, Jeroen Kleijne, Jan Luitzen, Jessica van Pijkeren, Thomas Reinhold, Wim Schoevaart, Mik Schots, Hennie Schuurman, Pauline Siemers, Erik Somers, Klaas Vos, Chris Willemsen, Bregje Wouters, Charlotte Zandbergen, Joris Zandbergen Fotografie Sander Nieuwenhuys, Tessa Posthuma de Boer, Louis van de Vuurst Vormgeving en opmaak ColorScan Publication Solutions, Voorhout - Amsterdam Art director Gerard Hertsenberg Marketing Marieke Allis, Aldo Luinge Advertentieverkoop Sanoma Men's Magazines Haaksbergweg 75,1101 BR Amsterdam Postbus 12515,1100 AM Amsterdam Telefoon 020 - 751 83 52 E-mail sales@smm.nl Druk Roto Smeets BV, Hilversum Distributie Aldipress Abonnementen Ga voor de snelste service naar www.ajax.nl www.abonnee.nu of bel 0800-226 6637 (ABONNEREN); 7 dagen per week van 09.00-21.00 uur. Adreswijzigingen of opzeggingen Adreswijzigingen uiterlijk drie weken voor de verhuizing. Kijk op www.abonnee.nu/klantenservice, bel 0900-556 55 55 (10 ct/minuut) of schrijf naar Sanoma Uitgevers, Postbus 44,5600 AA Eindhoven. Opzeggingen Geef dit uiterlijk 6 weken voor het aflopen van de be taaltermijn schriftelijk door op het volgende adres: Sanoma Uitgevers, Postbus 52,5600 AB Eindhoven. Klantenservice (voor vragen over abonnementen, adreswijzigingen enz.):Je kunt je vraag of opmerking doorgeven via www.abonnee.nu/klantenservice, bellen naar 0900-556 55 55 (10 ct/minuut) of schrijven naar Sanoma Uitgevers, afdeling Klantenservice, Postbus 41015, 2130 ML Hoofddorp. Abonnementsvoorwaarden De abonnementsprijs bedraagt 39,95 (8 nummers per jaar). Leden van de Supportersvereniging betalen 34,95 en Seizoenkaarthouders 29,95, mits lidmaatschapnummers worden vermeld. Het abonnementsgeld dient vooruit te worden voldaan. Bij niet tijdige betaling worden herinneringskosten in rekening gebracht. Een abonnement geldt voor de opgegeven periode en wordt nadien - behoudens opzegging - automatisch verlengd met eenzelfde periode, doch steeds maximaal met een periode van één jaar. Diversen Ajax Magazine wordt uitgegeven onder licentie van AFC Ajax NV en mag niet worden gereproduceerd, geheel noch gedeeltelijk, zonder schriftelijke toestemming vooraf van de uitgever. Ajax Magazine is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in deze uitgave. Ajax Magazine is niet verantwoordelijk voor handelingen van derden, welke mogelijkerwijs voortvloeien uit het lezen van deze uitgave. Ajax Magazine behoudt zich het recht voor om ingezonden materiaal zonder kennisgeving vooraf geheel of gedeeltelijk te publiceren. Over uitslagen van prijsvragen en/of speciale acties kan niet worden ge correspondeerd. 'Sanoma Uitgevers BV, de uitgever van Ajax Magazine legt van haar abonnpes en klanten in het kader van haar dienstverlening gegevens vast. Deze gegevens worden gebruikt ter uitvoering van de overeen komst en om abonnees en klanten te informeren over relevante pro ducten en diensten van Sanoma Uitgevers BV. De gegevens kunnen ook worden gebruikt door onze partners en door zorgvuldig geselec teerde organisaties om klanten te informeren over relevante aanbie dingen betreffende producten en diensten. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk doorgeven aan: Sanoma Uitgevers BV, Klantenservices, Postbus 40005,2130 KM Hoofddorp.' Ruim een hjflBar was Hatem Trabelsi uit de||ulatié dojpr een conflict «ver Oersterk als vanouds kwam hij terug. Nu dendert de Tunesische rechtsbacldj liinafafepfci%1a x fijn lust en zijn'Teven is. En dat is ooJ^&rP^j Officieel is er geen relatie tussen Ajax en het Koninklijk Huis, maar af en toe komen ze bij elkaar op bezoek. Op de 105de verjaardag van Ajax is archivaris Schoevaart benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau 10 Frank Stapleton kwam naar Ajax om Marco van Basten te vervangen. Het werd geen succes. De Ierse international scoorde één doelpunt. Danny Blind debuteerde als de nieuwe hoofdtrainer van Ajax in een moeilijke fase. Hij wist het en het deert hem niet. Blind kijkt vooruit, op jacht naar succes. Gerard van der Lem ging voor de vierde keer bij Ajax aan de slag. De Amsterdammer is weer thuis. Ruud Geels scoorde altijd en overal. Als Ajacied werd hij vier jaar achtereen topscorer van Nederland. De voormalige topspits blikt terug op zijn rijke carrière, en geeft een lesje in nederigheid. 'Gouden schoenen moet je verdienen.' 4 Ajax Magazine

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 4