Professionele training thuis - vrij en zonder stress Thuiswerken aan uw conditie wordt een lust voor het oog Aanbieding voor AJAX MAGAZINE lezers 's Morgens om 6 uur, nog voor de eerste vlucht naar Londen voor de meeting, snel even een training en tegelijkertijd op de hoogte blijven van de laatse beurskoersen? Of de stress afbou wen na een lange, hectische dag? Helaas is het fitnesscentrum op dit vroege tijdstip nog gesloten, maar niet getreurd: met Technogym is professioneel trainen nu ook thuis mogelijk. Bij aanschaf van een Technogym fitnesstoestel (boven 2.000,-) ontvangt u: 1x gratis intake van een gerenommeerde Personal Trainer 1x wellness bag (hoogwaardig travel-fitness-set voor onderweg) Vraag nu de Technogym Home Line catalogus aan bij onze Technogym adviseur: Tel: 010 - 422 32 22 Fax: 010 - 422 25 68 E-mail: home_nl@technogym.com Fitnesstoestellen voor thuisgebruik zijn de laatste jaren drastisch veranderd in vormgeving en gebruiksvriendelijkheid. Geavanceerde technologie en een welgevormd design werden met elkaar verbonden, om het trainen thuis zo aangenaam, afwisselend en plezierig mogelijk te maken. Nerio Alessandri, oprichter en directeur van Europees marktleider Technogym, is ervan overtuigd dat trainingstoestellen die ook uiterlijk perfect zijn vormgegeven, eerder uitnodigen tot gebruik. Fitnesstraining draagt bij aan de kwaliteit van uw leven, door een balans te vinden in werken, eten, sporten en ontspanning. Kortom: wellness lifestyle bij u thuis. Zij gingen u o.a. voor: de Ajax krachthonkruimten in de Amsterdam ArenA en op Sportpark De Toekomst, het Ferrari Formule-1-team, Feyenoord, de Olympische Spelen in Sydney 2000, Athene 2004, Turijn 2006, talloze 5-sterrenhotels zoals het Okura hotel in Amsterdam, Sheraton Schiphol Airport en Dorint Active in Schiphol Oost en het cruiseschip MS Europa. wellness bag www.technogym.nl

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 70