Maandag 8 november - maandag 6 december competitiewedstrijd in zijn carrière speelt. Maandag 8 november De hamstringblessure van John O'Brien blijkt zo ernstig dat het her stel waarschijnlijk vier tot zes weken in beslag zal nemen. Jong Ajax wint de competitiewedstrijd tegen SC Heerenveen met 4-2. Na een 1-0 voorsprong scoort de Friese ploeg te gen, maar het doelpunt wordt afge keurd omdat de bal na aanraking met de schoen van dcpelman Kenneth Vermeer ontploft. In de laatste drie minuten bezorgen Rachid Tiberka- nine en Ryan Babel de ploeg de verdiende zege. Woensdag 10 november Tijdens de loting voor de achtste finales in de Amstel Cup wordt Ajax aan SC Heerenveen gekoppeld. De Amsterdamse ploeg zal de Friezen op donderdag 27 januari in de ArenA ontvangen. Donderdag 11 november De selectie komt voor het eerst bij el kaar na de winst in Tilburg. De trai ner gaf zijn spelers drie vrije dagen 'om de hoofden leeg te maken'. Vrijdag 12 november Ajax heeft zijn eigen koffielijn. TIK TAK World of Coffee presenteert zijn assortiment Ajax-koffie in de Ajax Brasserie in de Amsterdam ArenA. Ruud Krol, assistent-trainer van Ajax en sinds zijn tijd in Napels een echte koffiekenner en -liefheb ber, neemt het eerste pak Ajax-koffie in ontvangst. Jari Litmanen is weer terug bij Ajax. De Fin, die Ajax in het voorjaar vaarwel zegde om in zijn vaderland te gaan spelen, houdt op de Toekomst zijn conditie op peil. Marco van Basten heeft Wesley Sneijder, Nigel De Jong, Rafael van der Vaart en Maarten Stekelenburg geselecteerd voor het duel van Nederland tegen Andorra. Johnny Heitinga krijgt geen uitnodiging. Zaterdag 13 november Ajax Al wint simpel van FC Utrecht. Twee doelpunten van Johan Plat zetten de eindstand van 2-0 op het bord. Zondag 14 november Voorafgaand aan de wedstrijd Ajax - Feyenoord wordt de start gegeven voor de Wereld Kinderdag-cam pagne 2004. Kinderfondsambassa deur Robert ten Brink verkoopt vanaf de middenstip de eerste post- it-blokjes in de vorm van een handje aan Ronald Koeman en Ruud Gullit. Ajax en Feyenoord blijven in de Amsterdam ArenA in evenwicht. Mauro Rosales brengt Ajax in de 27ste minuut op voorsprong en Dirk Kuijt zet een minuut voor rust zijn ploeg op 1-1. Dat is tevens de eind stand. Bij Ajax vallen Steven Pienaar, Nigel de Jong en Rafael van der Vaart geblesseerd uit. Pienaar is er het ernstigst aan toe; zijn herstel zal twee tot vier weken duren. Maandag 15 november Alle drie de internationals die zon dag uitvielen bij Ajax, hebben zich afgemeld voor de interland tegen Andorra. Opnieuw staat Jong Ajax op het eigen terrein tegenover SC Heerenveen. Nu betreft het een duel in de achtste finale van de Amstel Cup voor Beloften en weer wint Jong Ajax. Robin Muller van Moppes zorgt met het benutten van een strafschop voor de 2-1 zege. Dinsdag 16 november Nicolae Mitea speelt een fantastische wedstrijd voor Jong Roemenië. Met twee assists en twee doelpunten is hij de grote uitblinker in de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen Jong Armenië. Woensdag 17 november Daniël de Ridder staat in de basis bij Jong Oranje, dat oefent tegen Jong Frankrijk. De Ajacied speelt één helft. Nederland verliest het duel 68 AjaxMagazine

Magazine (1987-2007) | 2005 | | pagina 68