Stanley Aborah wordt door David meegenomen naar de afdeling kaartverkoop. David en Mauro Rosales kunnen voorafgaand aan Ajax - Heerenveen nog lachen. Donderdag 14 oktober De internationals komen terug. De Oranjemannen van Ajax doen dat in een zeer goed humeur na de 3-1 winst op Finland. De overige internationals komen later op de dag vanuit de diverse bestemmin gen terug, trainen wat en gaan dan naar huis voor de broodnodige rust. Reizen is vermoeiender dan je denkt. Nog niet teruggekeerd is Maxwell voor wie in samenspraak met zijn managers een snellere terugvlucht wordt geregeld dan aanvankelijk door de Braziliaanse voetbalbond was voorzien. Elk uur winst is meegeno men om volledig tot rust gekomen aan de volgende klus, Heerenveen, te kunnen beginnen. De dag is gevuld met administratieve werkzaamheden zoals het regelen van diverse kaarten voor Ajax - Heerenveen én Ajax - Maccabi. Ook moet er met de blik op de toekomst een teambuildingsdag worden georganiseerd. De telefoon ligt amper op de haak. Vrijdag 15 oktober Alles staat vanaf vandaag in het teken van de voorbereiding op de wedstrijd Ajax - Heerenveen. Het is altijd een kunst na een lange tijd van afwezigheid de groep in alle opzichten weer op één lijn te krijgen. Er wordt in de ochtend getraind. Nog zonder Maxwell. Die meldt dat hij door een lange wachttijd bij de pascontrole bij zijn tussenstop in Portugal de aansluitende vlucht naar Amsterdam heeft gemist. Hij blijft even in Lissabon, waar hij bij zijn zus onderdak vindt om later in de avond in Amsterdam terug te keren. Via Christa Overtoom is er koortsachtig contact met ATP. Stanley Aborah wordt aan de spelersgroep toegevoegd. De jonge Belg van Ghanese afkomst krijgt ten kantore van Vincent van den Esschert en Cindy Snabel de extra vrijkaarten voor de wedstrijd tegen Heerenveen. november 2004 15

Magazine (1987-2007) | 2004 | | pagina 15