Colofon Louis van Gaal A 16 50 Eentje! Wesley Sonck Alles is nog mogelijk in poule H AJAX MAGAZINE is een uitgave van AFC Ajax NV en NTG Special Media BV Gyroscoopweg 144,1042 AZ Amsterdam Postbus 96089,1006 EB Amsterdam Telefoon: +31 (0) 20 - 584 90 20, Telefax: +31 (0)20 - 584 90 50 Directie Frans Makau (algemeen directeur) Wouter Verkennis Uitgevers Wouter Verkennis Wouter Günzel Redactie Michel Sleutelberg (hoofdredacteur) Saar van Bueren Medewerkers aan dit nummer Carel Berenschot, Jeroen van den Berg, Jacob Bergsma, Arie van Eijden, David Endt, Gabriël van Gastel, Theodor Holman, Marcelie van Hoof, Monigue Janse, André Kraan, Erik van Leeuwen, Jessica van Pijkeren, Wim Schoevaart, Armand Schreurs, Erik Somers, Gijsbert Spierenburg, Simone Tacx, Evert Vermeer, Klaas Vos, Bregje Wouters, Joris Zandbergen Redactieadres AFC Ajax Ajax Magazine Postbus 12522,1100 AM Amsterdam Zuidoost Telefax: +31 (0) 20 - 31116 05 E-mail: m.sleutelberg@ajax.nl Fotografie Gerard van Hees, Tessa Posthuma de Boer, Wanda Tuerlinckx, Louis van de Vuurst, Yvonne Witte Vormgeving en opmaak ColorScan Publication Solutions, Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Bladmanager John Wesselman E-mail: john@ntg-uitgeverij.nl Marketing Barbara den Bak E-mail: barbara@ntg-uitgeverij.nl Advertentieverkoop NTG Sales BV Postbus 96089,1006 EB Amsterdam Telefoon: +31 (0)20 - 584 90 20 E-mail: sales@ntg-uitgeverij.nl Druk Roto Smeets BV, Hilversum Distributie Aldipress Abonnementen Voor aanmeldingen op een jaarabonnement bel 0161-459570 of mail ajaxmagazine@betapress.audax.nl. Aanvraagformulieren opsturen naar Beta- press Abonnementen Services, T.a.v. AJAX Magazine, Antwoordnummer 14014, 5126 ZS GILZE. Een abonnement op Ajax Magazine voor 6 nummers kost 26,00 (inclusief portokosten). Leden van de supportersvereniging betalen 14,50 (inclusief portokosten) indien lidmaatschapnummer is vermeld. Abonnementen worden aangegaan tot wederopzegging. Opzeggingen dienen schriftelijk uiter lijk 2 maanden voor het aflopen van de abonnementsperiode in ons bezit te zijn. Adreswijzigingen sturen naar Betapress Abonnementen Services, T.a.v. AJAX Magazine, Antwoordnummer 14014,5126 ZS GILZE. Diversen Ajax Magazine wordt uitgegeven onder licentie van AFC Ajax NV en mag niet worden gereproduceerd, geheel noch gedeeltelijk, zonder schriftelijke toe stemming vooraf van de uitgever. Ajax Magazine is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in deze uitgave. Ajax Magazine is niet verantwoordelijk voor handelingen van derden, welke mogelijkerwijs voortvloeien uit het lezen van deze uitgave. Ajax Magazine behoudt zich het recht voor om ingezonden materiaal zonder kennisgeving vooraf geheel of gedeeltelijk te publiceren. Over uitslagen van prijsvragen en/of speciale acties kan niet worden gecorrespondeerd. Abonneegegevens worden ten behoeve van de verzending van deze uitgave opgenomen in een geautomatiseerd bestand en conform de Wet Bescherming Persoonsgegevens verwerkt. Deze gegevens gebruiken wij ook om geïnteresseer den te informeren over onze uitgaven, acties, en dergelijke. Indien u hiertegen bezwaar heeft kunt u dit kenbaar maken bij NTG Uitgeverij BV onder vermelding van Aiax Magazine. Tegen Milan kreeg Ajax wellicht te weinig, tegen Ceita de Vigo te veel. Toen Club Brugge op bezoek kwam deed het team wat het moest doen. Dankzij goed spel én dankzij de individuele klasse van de spitsen Wesley Sonck en Zlatan Ibrahimovic is de ploeg van Ronald Koeman een geduchte opponent in Europa. Jan Everse was de eerste 'echte' Feyenoorder die de overstap naar Ajax maakte. In Amsterdamse dienst scoorde hij precies één doelpunt. Met zijn twee doelpunten tegen Club Brugge in de Champions League bewees Wesley Sonck zijn waarde. Ook in de competi tie begint het na een stroeve start vlot te lopen. De voorma lige straatvoetballer heeft zijn plaats gevonden. Na zijn presentatie als de nieuwe technisch directeur van Ajax sprak Louis van Gaal exclusief met Ajax Magazine over zijn terugkeer op het oude nest. Zijn aansjtqAjjwLbetekent een vervroegd afscheid van het trainersvak. Alleen voor Ajax had hij dat over. Voor Van Gaal is de cirkel rond.

Magazine (1987-2007) | 2003 | | pagina 4