Colofon Zilveren goal goud waard 38 Thomas Vermaelen 68 Katern Welkom! Escape from Westbury AJAX MAGAZINE is een uitgave van AFC Ajax NV en NTG Special Media BV Johan Huizingalaan 400,1066 JS Amsterdam Postbus 66089,1066 JS Amsterdam Telefoon: +31 (0) 20 - 584 90 20, Telefax: +31 (0)20 - 584 90 50 Directie Frans Makau (algemeen directeur) Wouter Verkennis Uitgevers Wouter Verkennis Wouter Günzel Redactie Michel Sleutelberg (hoofdredacteur) Saar van Bueren Medewerkers aan dit nummer Carel Berenschot, Jeroen van den Berg, Jacob Bergsma, Raymond Bouwman, Arie van Eijden, David Endt, Theodor Holman, Marcelle van Hoof, Monique Janse, Jeroen Kleijne, André Kraan, Jessica van Pijkeren, Wim Schoevaart, Armand Schreurs, Erik Somers, Gijsbert Spierenburg, Simone Tacx, Evert Vermeer, Klaas Vos, Joris Zandbergen Redactieadres AFC Ajax Ajax Magazine Postbus 12522,1100 AM Amsterdam Zuidoost Telefax: +31 (0) 20 - 31116 05 E-mail: m.sleutelberg@ajax.nl Fotografie Pirn Hawinkels, Gerard van Hees, Hans Heus, Tessa Posthuma de Boer, Wanda Tuerlinckx, Louis van de Vuurst, Yvonne Witte Vormgeving en opmaak ColorScan Publication Solutions, Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Bladmanager John Wesselman E-mail: john@ntg-uitgeverij.nl Marketing Barbara den Bak E-mail: barbara@ntg-uitgeverij.nl Advertentieverkoop NTG Sales BV Henk Vleesenbeek Telefoon: +31 (0)20 - 584 90 20 E-mail: henk@ntg-uitgeverij.nl Druk Roto Smeets BV, Hilversum Distributie Aldipress Abonnementen Voor aanmeldingen op een jaarabonnement bel 0161-459570 of mail ajaxmagazine@betapress.audax.nl. Aanvraagformulieren opsturen naar Beta- press Abonnementen Services, T.a.v. AJAX Magazine, Antwoordnummer 14014, 5126 ZS GILZE. Een abonnement op Ajax Magazine voor 6 nummers kost 26,00 (inclusief portokosten). Leden van de supportersvereniging betalen 14,50 (inclusief portokosten) indien lidmaatschapnummer is vermeld. Abonnementen worden aangegaan tot wederopzegging. Opzeggingen dienen schriftelijk uiter lijk 2 maanden voor het aflopen van de abonnementsperiode in ons bezit te zijn. Adreswijzigingen sturen naar Betapress Abonnementen Services, T.a.v. AJAX Magazine, Antwoordnummer 14014,5126 ZS GILZE. Diversen Ajax Magazine wordt uitgegeven onder licentie van AFC Ajax NV en mag niet worden gereproduceerd, geheel noch gedeeltelijk, zonder schriftelijke toe stemming vooraf van de uitgever. Ajax Magazine is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in deze uitgave. Ajax Magazine is niet verantwoordelijk voor handelingen van derden, welke mogelijkerwijs voortvloeien uit het lezen van deze uitgave. Ajax Magazine behoudt zich het recht voor om ingezonden materiaal zonder kennisgeving vooraf geheel of gedeeltelijk te publiceren. Over uitslagen van prijsvragen en/of speciale acties kan niet worden gecorrespondeerd. Abonneegegevens worden ten behoeve van de verzending van deze uitgave opgenomen in een geautomatiseerd bestand en conform de Wet Bescherming Persoonsgegevens verwerkt. Deze gegevens gebruiken wij ook om geïnteresseer den te informeren over onze uitgaven, acties, en dergelijke. Indien u hiertegen bezwaar heeft kunt u dit kenbaar maken bij NTG Uitgeverij BV onder vermelding van Ajax Magazine. Ajax plaatste zich ten koste van Grazer AK voor de Champions League. Dat ging letterlijk en figuurlijk niet zonder slag of stoot. De enige minderjarige speler in het team van John van 't Schip en Marco van Basten durft nu al verder te kijken dan Jong Ajax. Bij iedere seizoenstart heet Ajax een paar nieuwkomers welkom. Maar wat zal het worden, hoon of jubel? Een overzicht van de glansrollen en de flops. Op stap met Steven Pienaar door de wijk waar hij opgroeide. Een klassiek verhaal van een kansarme jongen uit Johannesburg die door de juiste instel ling uitsteeg boven zijn afkomst. Met dank aan zijn moeder.

Magazine (1987-2007) | 2003 | | pagina 4