De teams van de Toekomst Katern+ En verder Inhoud 6Cristian Chivu maakt de balans op Het was een zwaar, maar leerzaam sei zoen. Ajax liet zien ook internationaal over een zeer goed team te beschikken. In Nederland was de afstand tussen de top en de rest groter dan ooit. Voor Chivu weegt ook dat mee. 12 Kroniek Contracten met Staatsloterij en Breitling verlengd Buitengewone aandeelhouders vergadering De kampioenen van 2003 Sander Boschker naar Ajax «The Sony Amsterdam Tournament 18 Afscheid van een publieks- 1i eveli ng Het doek valt voor de liefhebber. Richard Witschge was zo graag nog een jaartje lan ger gebleven, als ervaren rustpunt tussen de jonge honden. De tranen bij dit afscheid zijn wederzijds. 50 Jong Ajax wint toch een prijs 54 Voor Jussi Kujala breekt jaar van de waarheid aan 58 Zinderende slotfase voor Ajax Al 61 Uitslagen en eindstanden jeugdelftallen 62 Ajax zaterdag kampioen 68 Michael van Praag Michael van Praag trad aan als voorzitter in een tijd waarin Ajax zich in woelige wate ren bevond. Met zijn bestuur loodste hij de club door een periode waarin belangrijke prijzen gewonnen werden, maar ook ingrijpende veranderingen plaatsvonden. Een openharige terugblik, op de succes sen, het plezier en de teleurstellingen. 80 Frits Walter Stadion Tegen de voorspellingen in blijft Ajax in hectische omstandigheden vaak overeind. Zoals in december 1992, toen in het Fritz Walter Stadion van 1. FC Kaiserslautern de plaatselijke Roten Teufel eenvoudig bedwongen werden. 84 Eentje! Zeven jaar na zijn ene doelpunt voor Ajax stopte Jan Weggelaar met voetbal. De prof voetballer ging in de kunst. 'Het was de hoogste tijd om mijn horizon te verbreden.' 88 Bui tenstaander Vladimir Kramnik Wereldkampioen schaken Kramnik is een groot voetballiefhebber. Als kind werd hij al geraakt door het felle rood van Ajax. 'Ik ben opgegroeid met het rood van het commu nisme, maar dat rood was heel zielig verge leken met het rood van Ajax.' 4 De aftrap 12 Van Ajax van Eijden 17 Vos preekt de passie 23 Column David Endt 24 Ajax compleet 66 Allianties 67 Bericht uit België 78 Museumstukken 83 Verbeelding 93 Column Theodor Holman 94 Boek 94 De heren media 96 Column Jeroen van den Berg 97 Fanshopping 98 Informatie LuirafTiro.ni AJAX MAGAZINE JUNI/JULI 2003

Magazine (1987-2007) | 2003 | | pagina 3