Mido voor de rest van het seizoen verhuurd aan Celta de Vigo Beste wedstrijd en moet het veld verlaten. Mido scoort bij zijn debuut voor Celta de Vigo. Rafael Augusto Torres loopt stage bij Ajax. De Braziliaan traint een week mee met de Al en Jong Ajax. Maandag 24 maart Robert Zwinkels zet een hand tekening onder een contract dat hem voor twee jaar aan Ajax bindt. De over eenkomst gaat in op 1 juli 2003. Op de Toekomst wint Ajax 2 met 1-0 van FC Utrecht. Dinsdag 25 maart Technisch directeur Leo Beenhakker en coach Ronald Koeman delen Richard Witschge mee volgend jaar geen plaats voor hem te zien in de A-selectie van Ajax. Het contract van de middenvelder loopt af op 30 juni 2003. Ook van de diensten van Henk Timmer zal volgend seizoen geen gebruik gemaakt worden; de keeper keert terug naar AZ. Woensdag 26 maart Andy van der Meyde zegt af voor het Nederlands elftal. De aanvaller Het elftal dat startte tegen het sterke Valencia. Koeman bestempelde de remise tegen de Spanjaarden na afloop als 'onze beste wedstrijd in de Champions League tot nu toe'. Nadat Mido op 20 februari om disciplinaire redenen teruggezet was naar Jong Ajax, kwam Ajax-trainer Ronald Koeman vijf dagen later op de persconferentie vooraf gaand aan het Champions-Leagueduel tegen Arsenal met een verrassende mede deling: de Egyptenaar mocht vanaf de vol gende dag weer meedoen met de A-selec tie. Het initiatief voor het terughalen van de spits lag bij zijn medespelers. Tegen Arsenal viel Mido zes minuten voor tijd in voor Ibra- himovic. Zijn uitlatingen in diverse media na afloop van dat duel waren vervolgens voor technisch directeur Leo Beenhakker en Ronald Koeman aanleiding om hem opnieuw, nu voor de rest van het seizoen, terug te zetten naar de selectie van Jong Ajax. Inmiddels is Mido voor de rest van het seizoen verhuurd aan het Spaanse Celta de Vigo, waar hij bij zijn debuut op 23 maart tegen Athletic Bilbao meteen scoorde. AJAXMAGAZINE APRIL/MEI 2003

Magazine (1987-2007) | 2003 | | pagina 17