Eerste verlies deert zaterdag I niet Zaterdag De zaterdagamateurs van Ajax leden hun eerste competitienederlaag. Toch bleef het team van coach Bob de Klerk het goed doen, zeker als men bedenkt dat de ploeg een van zijn beste spelers kwijtraakte. Jamal Akachar werd in december na enkele goede invalbeurten definitief toegevoegd aan de selectie van Jong Ajax. De zaterdag ging ook een ronde verder in de districtsbeker. Na strafschoppen werd OSV uitgeschakeld. Met twee doel punten bepaalde jamal Ahaddouch tegen Zwalu wen '30 de stand op 3-0. Geinoord - Ajax 1-3 Ajax won de uitwedstrijd tegen Geinoord met 3-1. Het elftal van trainer Bob de Klerk deed goede zaken, want de nummers 2 en 3 van de ranglijst verloren beide. Ajax begon niet goed. De Amsterdammers hadden veel balbezit, maar speelden slordig en in een te laag tempo. Mede hierdoor kon Geinoord er af en toe gevaarlijk uitkomen. Vlak voor rust kwam Geinoord op voorsprong uit een omstreden strafschop wegens vermeend hands. Ajax leek hierdoor wakker geschud, want een minuut later was het alweer 1-1. Lenny Macnack trof doel uit een corner. Ajax startte de tweede helft aanzienlijk beter. Binnen een minuut was het opnieuw Lenny WÊÊSÊBÉ Macnack die na een mooie combinatie via Aziz Ouaouirst en Jamal Akachar scoorde. In het ver loop van de tweede helft kreeg Ajax veel kan sen, maar opnieuw was de ploeg slordig. Tien minuten voor tijd maakte Paul Reumer na een splijtende pass van Jamal Ahaddouch wel de 3-1 met een schitterende lob over de keeper. In de laatste minuten speelde Ajax met tien man. Aziz Ouaouirst werd met twee maal geel van het veld gestuurd, waar een rode kaart voor zijn tegenstander meer op zijn plaats was geweest. Ajax hield echter gemakkelijk stand. De Merino's - Ajax 2-2 Zo slecht als Ajax vorige weken begon, zo goed gingen de jongens van Bob de Klerk van start tegen De Merino's. Binnen vijftien minuten was het twee maal raak via Lenny Macnack: 0-2. Nog geen vijf minuten later was het echter weer 1-2, middels een (alweer) omstreden penalty. Vanaf dat moment speelde Ajax slap en verloor het de duels. De rustand was 1-2. De Merino's voelde dat er meer inzat en kwam in de tweede helft uit een corner op 2-2. In het restant van de wedstrijd kregen beide elftallen nog enkele kansen, maar echt gevaarlijk werd Ajax niet meer. Omdat ook de concurrentie gelijkspeelde, ble ven de Amsterdammers wel lijstaanvoerder. Ajax-DTS'35 1-2 Ajax verloor thuis tegen DTS '35 voor de eerste maal dit seizoen: 1-2. Al in de eerste minuut werd het 0-1, omdat de complete defensie nog niet bij de les was. Ajax was duidelijk aangesla gen, passes kwamen niet aan en alles gebeurde te nerveus en met te weinig overleg. Na een half uur kwam Ajax toch op gelijke hoogte. Cleon Banel in actie tegen Zwa luwen '30. Uit een vrije trap opende Banel de score. AJAX MAGAZINE FEBRUARI/MAART 2003

Magazine (1987-2007) | 2003 | | pagina 64