Een home voor alle Ajax-supporters Kaasblokjes 20 november gespeeld zal worden. Nigel de Jong wordt opgeroepen om een dag eerder voor Jong Oranje in actie te komen. Jong Ajax wint in het kader van de Amstel Cup voor beloften met 2-1 van Jong Volendam. Wamberto wordt bestraft met een rode kaart. Daniel Cruz maakt zijn rentree. Vrijdag 15 november In de tweede ronde van de Champions League moet Ajax het opnemen tegen Valencia, AS Roma en Arsenal. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de F-side wordt het boek 'F-side is niet makkelijk' uitgebracht. Zondag 17 november De Chileense verdediger Waldo Ponce is voor tien dagen op proef bij Jong Ajax. Ajax overrompelt NEC met zes doelpunten en neemt de koppo sitie van de Holland Casino Eredivisie weer over van PSV, aangezien de Eind- hovenaren met 2-1 van Feyenoord ver liezen. Maandag 18 november Zlatan reist niet af naar Zweden om zich bij de nationale selectie te voegen, die woens dag 20 november een oefeninterland tegen Tsjechië speelt. De belasting dienst kondigt aan voornemens te zijn Ajax een naheffingsaanslag op te leggen van 5,2 miljoen euro. De naheffing heeft betrekking op de transfers van Shota Arveladze en Michael Laudrup in 1997. In het kader van de Amstel Cup voor de beloften speelt Jong Ajax met 1-1 gelijk tegen Jong FC Utrecht. Maarten Stekelen burg maakt zijn rentree onder de lat. In aanwezigheid van een aantal prominente Ajacieden en tientallen supporters verrichtte Jari Litmanen zaterdag 9 november de offi ciële opening van het supportershome. Tijdens de opening van het supportershome smullen de uit het buitenland afkomstige Ajacieden van de oer-Hollandse versnaperingen. Het home, dat wordt bestuurd door de Stichting Beheer Supportershome Ajax met Bob Haarms als voorzitter, is tot stand gekomen na jaren van over leg met diverse supporters, de gemeente en de politie. Uiteindelijk is er nu een ruimte gecreëerd waar alles op het gebied van supportersactivitei ten mogelijk is. Zo kan een kaart avond voor de oudere supporters georganiseerd worden of een kinder- bios voor de allerkleinsten. Op de wedstrijddag kan men natuurlijk met zijn allen onder het genot van een biertje mooie herinneringen ophalen. Tevens is er de mogelijkheid om te biljarten, een potje tafelvoetbal te spe len of gewoon gezellig samen de trai ning te bekijken. Aan de voorzijde van het home heeft men een fantastisch uitzicht over de trainingsvelden. De ingangen zijn aan de noord- en oost zijde van het stadion. De ingang aan de oostzijde bij station Strandvliet is speciaal aangepast voor de minder valide supporters. Het home is op trainingsdagen geo pend van 10.00 uur tot 16.00 uur, op wedstrijddagen vanaf ongeveer vier uur voor aanvang van de wedstrijd tot ongeveer vier uur na afloop van de wedstrijd. Het home is tevens te bezoeken op vrijdagavond vanaf 18.00 uur. AJAX MAGAZINE DECEMBER 2002/1ANUARI 2003

Magazine (1987-2007) | 2002 | | pagina 20