Wereld ■wderdag Contract met VU verlengd Fiat nieuwe sponsor Ambassadeur ranglijst te staan, achter PSV. Zaterdag 9 november Aron Winter reikt op de Dam de prijzen uit bij de finale van het 27ste Amsterdamse Straatvoetbal Kam pioenschap. In aanwezigheid van een aantal prominente Ajacieden en tiental len supporters opent Jari Litmanen het supportershome. Maandag 11 november Oud-voetballer Michel Platini overhan digt Ajax-directeur Arie van Eijden en Amsterdam-Arenadirecteur Henk Marke rink het officiële FIFA-certificaat voor het kunstgrasproject. Ter voorbereiding op het cruciale Champions-Leagueduel tegen Inter verblijft de selectie in Noord- wijk. De Italianen werken in de Arena een training af. Coach Héctor Cüper en doelman Francesco Toldo geven een persconferentie in de perskamer van het stadion. Op de Toekomst speelt Jong Ajax in het kader van de Beloftencompe- titie met 2-2 gelijk tegen Jong Feye- noord. Dinsdag 12 november Ajax sluit een sponsorovereenkomst met Fiat Auto Nederland BV. De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar. Het autobe drijf importeert naast Fiat ook de Itali aanse merken Alfa Romeo en Lancia. Ondanks het 2-1 verlies tegen Inter plaatst Ajax zich voor de tweede ronde van de Champions League, aangezien Olympique Lyon in de andere poulewed strijd niet van Rosenborg weet te win nen. Zlatan heeft keelontsteking, Jari Litamanen is nog steeds geblesseerd aan zijn hamstring. Donderdag 14 november Bondscoach Dick Advocaat selecteert Rafael van der Vaart en Andy van der Meyde voor de oefeninterland Duitsland - Nederland, die op woensdag Ajax heeft een sponsorovereenkomst gesloten met Fiat Auto Nederland BV. De overeenkomst c heeft een looptijd van twee jaar. Fiat Auto Nederland importeert naast Fiat ook de Itali aanse merken Alfa Romeo en Lancia. Ajax zal gedurende de contractperiode dan ook gaan rij den in lease-auto's van de merken Fiat, Alfa Romeo en Lancia. Voorafgaand aan de wedstrijd Ajax - Internazionale werd het sponsorcontract getekend met de importeur van Italiaanse automerken, Fiat Auto Nederland. Vanaf links: Hans Vervoorn (directeur PR Fiat Auto Nederland), Leo Beenhakker, Alessio Tuccillo (direc teur Finance), Jack Pruijssers (directeur business unit Alfa Romeo), Arie van Eijden en Geoff Smijth (direc teur Fiat/Lancia). Op 6 november ondertekenden prof. dr Savelkoul (lid Raad van Bestuur van de VU) en Arie van Eijden een nieuwe samenwerkings overeenkomst tussen het VU medisch centrum en Ajax. Achter hen prof. dr Haarman (hoofd afde ling Heelkunde) en Michiel Seegers (chirurg). Ajax en het VU medisch cen trum (VUmc) hebben hun contract voor medische behandeling van Ajax-spelers met twee jaar verlengd. Ook de komende twee jaar kunnen clubarts Edwin Goedhart en de fysiotherapeuten van Ajax bij het VUmc terecht voor adviezen en behandelingen van spelers door artsen van het zogenoemde traumateam. Bovendien zal het VUmc op verzoek medische keuringen voor Ajax uitvoeren. zo November 2002 «AJI Cristian Chivu is benoemd tot ambassadeur van het eerste Ronald McDonald House in Roemenië. Op 23 oktober overhandigde de Ajax-aanvoerder in het Ronald McDonald VU-huis in Amsterdam een cheque voor de bouw van het huis in Boekarest. AJAX MAGAZINE DECEMBER 2002/JANUARI 2003 19

Magazine (1987-2007) | 2002 | | pagina 19