(Sfhterpoiiit Projectleider m/v Hoofd uitvoerder m/v Projectcoördinator m/v \^li i i llll uil i i en Civiele Techniek Van Der Waal WZ\ Centerpoint is een toonaangevendlandelijk werkend werving selectiebureau gespecialiseerd in de bemiddeling van functies in het midden en hoger kader en het management in de vakgebieden bouwkunde en civiele techniek. Centerpoint is actief vanuit zes vestigingen. Deze vestigingen zijn sterk regionaal georiënteerd en daardoor goed inge voerd in de regionale arbeidsmarkt voor bouwkundigen en civieltechnici. Bouwbedrijf Van der Waal te Vlaardingen is een dynamisch all-round bouwbedrijf dat zich richt op de realisatie van projecten in de sectoren woningbouw, utiliteitsbouw en renovatie en onderhoud. De nieuwbouwprojecten worden gedeel telijk verricht vanuit eigen ontwikkeling. Bouwinnovatie en een sterke bouworganisatie staan garant voor kwalitatief hoogwaardige bouwproducten. Hierdoor heeft de onderneming in de afgelopen jaren een solide marktpositie en een uit stekende relatie met tal van vaste opdrachtgevers opgebouwd, met wie projecten vaak in een 1 op 1 relatie worden gerealiseerd. De jaaromzet bedraagt ruim 125 miljoen gulden. In verband met een aanhoudende groei van haar activiteiten is bouwbedrijf Van der Waal op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Als projectleider bij bouwbedrijf Van der Waal bent u als manager van uw projectteam eindverantwoordelijk voor het realiseren van uw projecten binnen de daarvoor gestelde kwaliteit, planning en budget. Tijdens de werkvoorbereidingsfase geeft u leiding aan de werkvoorbereider(s) in uw projectteam. U verricht alternatievenstudies en stelt het meer- en min- derwerk vast. U koopt het materiaal, het materieel en de onderaannemers in, u stelt de overall- en detailplanningen vast en u ziet er op toe dat deze worden uitgewerkt tot passende werkschema's, terreinplannen, bouw- routings en leveringschema's. Tijdens de uitvoering geeft u leiding aan de uitvoerder(s) in uw projectteam, waarbij u het project op hoofdlijnen con troleert en begeleidt. U woont bouwvergaderingen bij en u onderhoudt de contacten met opdrachtgevers, leveranciers en onderaannemers. U bewaakt de planningen en het budget. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur van de onderneming. Het profiel van de geschikte kandidaat: Om in deze functie de projecten op professionele wijze te kunnen managen opereert u op HBO werk- en denkniveau. U heeft ruime bouwkundige ken nis en ervaring opgedaan in de werkvoorbereiding en/of de uitvoering van bouwkundige projecten en u bent toe aan een vervolgstap in uw carrière en/of een nieuwe werkomgeving. U bent kostenbewust, u heeft kennis van planning- en organisatietechnieken en u beschikt over goede communica tieve vermogens. U bent manager en teamplayer in hart en nieren. Als hoofduitvoerder bij bouwbedrijf Van der Waal bent u als lid van het projectteam reeds vanaf de voorbereiding bij het project betrokken. Dit in het kader van de organisatie, werkmethoden en de planning. U bent eind verantwoordelijk voor de uitvoering van het project. U stelt uw eigen weekplanningen samen en zorgt daarmee voor een efficiënte afroep en inzet van materiaal, materieel, onderaannemers en eigen personeel. U wordt daarbij ondersteund door een ervaren werkvoorbereider op het pro ject. U bewaakt de planningen en bent verantwoordelijk voor de opleve ring van het project binnen de daarvoor gestelde tijd en werkbegroting. Voorts ziet u toe op de naleving van de gestelde regels ten aanzien van kwaliteit, arbo, milieu en veiligheid. U rapporteert rechtstreeks aan de projectleider. Het profiel van de geschikte kandidaat: Om in deze functie de projecten op professionele wijze te kunnen aanstu ren en coördineren opereert u op minimaal MBO werk- en denkniveau. U heeft enkele jaren ervaring opgedaan als zelfstandig uitvoerder en u bent toe aan een vervolgstap in uw carrière en/of een andere werkomgeving. U beschikt over goede communicatieve vermogens en u vindt het prettig om in projectteamverband te werken. Als projectcoördinator bij bouwbedrijf Van der Waal wordt u in een zo vroeg mogelijk stadium bij de bouwprojecten betrokken. De werkzaam heden omvatten zowel de technische als organisatorische voorbereiding van één of meerdere projecten. U stelt een plan van aanpak op en bepaalt de mogelijk te hanteren bouwmethodieken. U controleert het bestek en de tekeningen en signaleert het meer- en minderwerk en de stelposten. U vraagt offertes op bij leveranciers en onderaannemers en maakt een voor selectie. Voorts vervaardigd u de overallplanning en de detailplanning en stelt u alle tijdschema's op. Tevens bent u verantwoordelijk voor het samenstellen, bewaken en muteren van de werkbegroting. U rapporteert rechtstreeks aan de projectleider. Het profiel van de geschikte kandidaat: Om in deze functie de projecten op professionele wijze te kunnen coör dineren opereert u op HBO werk- en denkniveau. U heeft (ruime) ervaring opgedaan in de werkvoorbereiding van bouwkundige projecten en u bent toe aan een vervolgstap in uw carrière en/of nieuwe werkomgeving. U bent nauwkeurig, planmatig en u beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Indien u geïnteresseerd bent in één van de bovenstaande functies neemt u dan vrijblijvend contact op met de heer J. Bodegraaf van onze vestiging Rotterdam op telefoonnummer 010-4363731. Wij zijn op werkdagen telefonisch bereikbaar van 8.30 uur tot 20.00 uur. Of stuur uw curriculum vitae naar: Centerpoint Adviesgroep 5.1/., Westerkade 22, 3016 CM Rotterdam. Of mail naar rotterdam@centerpointadvies.nl. Uw gegevens worden door ons strikt vertrouwelijk behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Centerpoint heeft vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Breda, 's Hertogenbosch, Rotterdam en Utrecht.

Magazine (1987-2007) | 2002 | | pagina 66