Vreugde als Walker de golden goal binnenschiet waardoor Jong Ajax zich plaatst voor de kwartfinale van de Amstel Cup. in Brazilië mee aan een wedstrijd, die georganiseerd wordt om voedsel in te zamelen voor de bevolking van een van de armste staten van het land. Vrijdag 4 januari Tonny Bruins Slot wordt toegevoegd aan de technische staf betaald voetbal van Ajax. Bruins Slot gaat zich bezig houden met het maken van wedstrijdanalyses en is beschikbaar voor individuele trainingen. Hij zal zijn werkzaamheden in de technische staf combineren met zijn functie als internationaal technisch manager, waarbij hij veel coördinerend werk verricht voor GBA en Haarlem. Maandag 7 januari Ajax 1 werkt de eerste training na de winterstop af. Naast Jan van Halst is ook Ruud Kras aan de selectie toegevoegd. Petri Pasanen, Daniel Cruz en Cedric van der Gun zijn hersteld van hun blessures. Nikos Machlas meldt zich af. Hij kan wegens hevige sneeuwval niet wegkomen uit Griekenland. Dinsdag 8 januari Nikos Machlas meldt zich weer in Amsterdam. 4 Onder grote belangstelling wordt op de Toekomst afscheid genomen van Jany van der Veen. Donderdag 10 januari De president van de Rechtbank in Amsterdam beslist in een kort geding dat het weekblad Weekend het artikel over een vermeende buitenechtelijke verhouding van Ronald Koeman moet rectificeren. De schadevergoeding die Koeman heeft geëist wordt niet toegekend. 4 Rafael van der Vaart, Cedric van der Gun en de aan NAC verhuurde Y oussouf Hersi worden De beker wacht op de winnaar van het toernooi tijdens het Dick de Groot-gala. AJAX MACA7INF FFRRIJARI 5003 57

Magazine (1987-2007) | 2002 | | pagina 57