In de rust van Ajax - FC Kopenhagen wordt officieel afscheid genomen van Shota Arveladze. 3 november Op de Toekomst worden elf jubilarissen onderscheiden die 25 jaar of langer lid van Ajax zijn. 4 Tomas Galasek wordt geselecteerd voor het nationale elftal van Tjechië, dat twee play-off-duels tegen België moet spelen om uit te maken welk land naar het WK in Japan en Zuid-Korea zal gaan. Cristian Chivu en Bogdan Lobont worden opgeroepen voor de play-off- wedstrijden tussen Roemenië en Slovenië. John O'Brien zal met de selectie van de VS meereizen om een WK-kwalificatie-duel tegen Trinidad Tobago te spelen. Rafael van der Vaart, Johnny Heitinga en Andy van der Meyde zijn opgeroepen voor de twee wedstrijden die Jong Oranje speelt tegen Jong Engeland, waarin bepaald zal worden welk land naar het EK van 2002 gaat. Zlatan is geselecteerd om op 10 november met de nationale ploeg van Zweden een vriendschappelijke wedstrijd tegen Engeland te spelen. Bovendien is de spits opgeroepen voor Jong Zweden dat op 13 november tegen Jong België een play- off-duel voor het EK speelt. Mido zegt af voor twee vriendschappelijke wedstrijden van de nationale ploeg van Egypte. Hij zal in Amsterdam blijven om te werken aan zijn herstel. De Egyptenaar is nog niet geheel fit na een opgelopen hersenschudding. De Griek Nikos Machals De Colombiaanse Ajacied Daniel Cruz overhandigt de in Colombia geboren zanger Jody Bernal het eerste exemplaar van zijn nieuwe CD. zal voor zijn land uitkomen in twee vriendschappelijke duels tegen Estland en Cyprus. Gabriel Mofokeng en Steven Pienaar zijn geselecteerd voor Zuid-Afrika onder 23, dat van 9 tot en met 16 december een toernooi speelt in Johannesburg. Zondag 4 november Ajax verliest twee punten door in Doetinchem met 1-1 gelijk te spelen tegen De Graafschap. Fred Grim neemt de aanvoerdersband over van Tomas Galasek. Maandag 5 november Voor vragen over Ajax en voor handelingen wat betreft kaarten is een supportersbalie ingericht in de hal bij de vernieuwde Ajax-fanshop. 4 Petri Pasanen en Daniel Cruz hervatten de looptraining. Ook de langdurig geblesseerden Ferdi Vierklau en Cedric van der Gun werken weer lichte trainingen af. Jong Ajax wint in Breda de competitiewedstrijd tegen NAC met 2-0. Dinsdag 6 november Het lot bepaalt dat het eerste elftal van Ajax het in de achtste finale van de Amstel Cup thuis moet opnemen tegen RBC Roosendaal. Ajax 2 wordt gekoppeld aan FC Twente van trainer John van 't Schip. 4 Ajax sluit zich AJAX MAGAZINE JANUARI 2002

Magazine (1987-2007) | 2002 | | pagina 35