histgrischeereegto johan crmi jfe classic shirt classic vanen 1971,1972,1973 egtgujsten dompen jaren f d N H 2 E I d In de geschiedenis van Ajax speelde Johan Cruijff een belangrijke rol. Zijn eigen geschiedenis wordt in beeld gebracht in deze collage. Het bijbehorende certificaat van echtheid is door Cruijff persoonlijk ondertekend. De foto kost 129 en kan worden bemachtigd bij de Official Ajax Fanshop of via Ajax Direct. Alle artikelen uit de feestdagen-catalogus van Ajax Direct staan nu ook op Internet. Van 1911 tot 1960 speelde Ajax in dit klassieke shirt en voorafgaand aan de jubileumwedstrijd tegen Panathinaikos werd het ook gedragen door de Ajacieden van weleer. Zonder reclame, maar met de befaamde rode band in het midden. Ook u kunt dit shirt in uw bezit krijgen. Voor ƒ99,95 is het in de maten S, M, L, XL en XXL te verkrijgen bij de Official Ajax Fanshop en via Ajax Direct. Op woensdag 2 juni 1971 veroverde Ajax voor het eerst de Europa Cup voor landskampioenen en in 1972 en 1973 herhaalde de club dat kunstje nog eens. De vanen die in die jaren aan tegenstanders Panathinaikos, FC Internazionale en Juventus werden overhandigd, zijn nu opnieuw uitgebracht. Voor 39,95 zijn ze te koop via Ajax Direct en de Official Ajax Fanshop. Beleef de succesjaren van Ajax opnieuw. Deze drie lijsten vertellen het verhaal van de drie Europese finales die Ajax in de jaren zeventig speelde. Iedere lijst bevat een selectie van momenten uit de finale. De lijsten kosten ƒ299 per drie stuks en zijn te verkrijgen bij de Official Ajax Fanshop en via Ajax Direct. BESTELLEN Bestellen bij Ajax Direct gaat heel gemakkelijk. Bel de Ajax-bestellijn: 0900-200.2.200. Deze speciale bestellijn staat zeven dagen per week, 24 uur per dag geheel voor u open. De rest gaat vanzelf. De Ajax Direct-catalogus met het volledige overzicht van de officiële Ajax- producten vraagt u aan via www.ajax.nl op internet. AJAX MAGAZINE JANUARI 2001

Magazine (1987-2007) | 2001 | | pagina 99