PANFOX* Hebt u als ICT-er nog antwoord? Investeren in professionalisering Meer weten over professionalisering volgens Panfox? Wat doet Panfox Panfox is een adviesbureau dat opereert op het grensvlak van organisatie-inrichting en informatisering. We zijn gespecialiseerd in strategievorming, procesontwerp en het onder architectuur ontwerpen en realiseren van een duurzame en flexibele informatievoorziening. Onze klanten zijn grote gegevensintensieve bedrijven zoals banken, verzekeringsmaatschappijen, telecommunicatiebedrijven en (semi)overheidsinstanties. Professionalisering: het aanbod Panfox ondersteunt haar dienstverlening met opleidings- en professionaliseringstrajecten, gericht op beslissers en uitvoerders op het ICT-vlak. Trajecten zijn op maat en omvatten vakinhoudelijke en persoonlijke ontwikkeling. Een greep uit ons aanbod van vakinhoudelijke trajecten: vakopleiding ontwerpen onder architectuur leergang informatie-architect cursus informatieplanning als veranderingsinstrument cursus gegevensmodellering Enkele cursussen en trajecten gericht op persoonlijke ontwikkeling: training adviesstijlen workshop persoonlijke groei cursus groepscommitment- technieken Organisaties zijn voor hun succes steeds meer afhankelijk van ICT en dus ook van u als ICT-er. Kunt u nog voldoen aan de hoge verwachtingen die het management van ICT professionals heeft? Zowel vakinhoudelijk als in het managen van het resultaat? Om onze eigen business- en informatie-architecten, informatieplanners, procesarchitecten, ontwerpers, systeemarchitecten en software-engineers elke dag weer toegevoegde waarde te laten genereren bij onze opdrachtgevers, investeert Panfox veel in professionaliseringstrajecten. Een rijke kennisinfrastructuur, goed getimede cursussen en trainingen en gerichte begeleiding: zo worden het professionals, zo blijven het professionals. Panfox heeft een heel eigen visie op organisaties, mensen en informatievoorziening. In de architectuur- aanpak en de infrastructurele benadering van informati- sering zijn we uniek in Nederland. Onze visie vertalen we samen met onze klanten in praktische oplossingen. De methoden en technieken, zijn vastgelegd in cursussen, trainingen, vakopleidingen, leergangen en boeken. Onze kennis, expertise en praktijkervaring stellen we ook graag aan onze klanten ter beschikking in hun streven naar professionalisering. Vanuit een breed opleidingsprogramma kunnen we professionalisering van ICT-ers op maat aanbieden. Zowel vakinhoudelijk als op het terrein van persoonlijke ontwikkeling en vaardighe den. Een daadwerkelijke gedragsverandering in de praktijk is voor ons de maatstaf voor het succes. Van vandaag en morgen. Voor meer informatie over onze aanpak van opleiden en professionaliseren belt u met Thierry Maes, manager van Panfox Professionaliseringscentrum: 073 - 614 94 01. E-mailen kan ook: professionalisering@panfox.nl. Of vraag het opleidingsoverzicht aan. Panfox BV, postbus 203, 5240 AE Rosmalen. Kijk ook op www.panfox.nl voor een compleet overzicht van cursussen, trainingen, vakopleidingen, leergangen, en onze overige dienstverlening. En natuurlijk ook voor vacatures. Informatisering onder architectuur

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 54