Exellent qo Uw investering in menselijk kapitaal is onze zorg Group bv Exellent QD Exellent QD Exellent QD Exellent QD Exellent Exellent QD Exellent QD Services Exellent Benefits Advies en implementatie van individuele en collectieve arbeidsvoorwaarden De Exellent Group bvis een landelijk werkende, professionele full service dienstverlener op het totale gebied van Human Capital Investment. Eén van de gebieden waarop we ons concentreren is het screenen, ontwerpen en implementeren van Employer Services en Employee Benefits. Onze consultans beschikken over een grondige kennis van individuele en collectieve arbeidsvoorwaarden. Het is ons beleid om overeenkomsten af te sluiten die zowel in het belang van werkgever als de werknemers zijn. Onze klanten zijn bedrijven die hun kernactiviteit hebben in verzekeringen, financiën, accountancy en administratie. Onze full service-benadering geeft ons een unieke positie op de Nederlandse markt. De Exellent diensten worden verleend door 8 zeer gespecialiseerde afdelingen die zich richten op: Flexibele personeelsvoorzieningen Verbeterde bedrijfsprocessen Grotere betrouwbaarheid Succesvolle werknemers Vlekkeloze salarisadministratie Ervaren interim-personeel Optimale arbeidsvoorwaarden Gemotiveerd personeel Louis Armstrongweg 86, 1311 RL Almere Stad Your Partner in Human Capital Investment Voor meer informatie: Telefoon: 036-549 10 88 Fax: 036-549 10 89 E-mail: customercare@exellentgroup.nl Performance Maximale efficiëntie Herontwerpen van bedrijfsprocessen Handleidingen, procedures en richtlijnen Pre cu re Pre-employment screening Integriteitsmanagement Verzuim- en fraudepreventie Arbeidswetgeving Resources Carrièreplanning Reintegratieproblematiek Permanente educatie Outplacement Administration Salarisadministratie Beloningssystemen Personeelshandboeken Aanvragen bedrijfssubsidies Detachering Continuïteit door tijdelijk personeel Professionals in verzekeringen en financiën Relatiebeheer Algemene bedrijfsadministratie Analyse van overeenkomsten, voorwaarden en processen Ontwikkeling van strategieën voor personeelsmanagement Implementatie van oplossingen op maat Uw persoonlijke contactpersoon Communication Motivatie door duidelijke informatie Telefonische acguisitie Telefonisch marktonderzoek r Agendabeheer Website: www.exellentgroup.nl

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 26