Van Praag neemt petitie in ontvangst Algemene vergadering van aandeelhouders Foto: Louis van de Vuurst Voorafgaande aan het thuisduel tegen KAA Gent namen voorzitter Michael van Praag en bestuurslid technische zaken Klaas Nuninga een petitie van supporters in ontvangst. De handtekeningenactie was op touw gezet om Sjaak Wolfs weer 'op de bank' te krijgen. Namens de supporters overhandigden Ben Meijer en Marianne Mulder de petitie. Ze zeiden ongeveer elfduizend handtekeningen te hebben opgehaald met hun actie. Voorzitter Van Praag verklaarde de petitie serieus te nemen, maar benadrukte wel dat ook assistent trainers John van 't Schip en Leo van Veen niet op de bank zitten tijdens duels. Desalniettemin deeed de voorzitter de toezegging dat hij de petitie mee zou nemen in het onderlinge overleg binnen de organisatie. De jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders zal naar verwachting plaatsvinden op woensdag 29 november a.s. om 14.00 uur in de Amsterdam Arena. Aan de orde komen onder meer: - toelichting jaarverslag - goedkeuring jaarrekening - décharge van de directie en de raad van commissarissen. Voorafgaand aan de vergadering zullen de jaarrekening en het jaarverslag kosteloos verkrijgbaar zijn bij Ajax. Aandeelhouders kunnen deze vergadering bijwonen, mits zij hun toonderaandelen tijdig via hun eigen bank voor blokkering hebben aangemeld bij ABN AMRO Bank. De oproepingsadvertentie met alle definitieve en complete gegevens zal worden geplaatst in de Officiële Prijscourant van Euronext Amsterdam, in Het Parool en op www.ajax.nl. Op dinsdag 17 oktober werd een bijzondere elftalfoto genomen. Ter gelegenheid van de langdurige samenwerking met Oger ging de selectie strak in het pak op de foto. Al meer dan tien jaar verzorgt kledingzaak Oger de pakken voor spelers, technische staf en sommige personeelsleden. Genoeg reden dus voor de speciale foto op de middenstip. Dit keer was het niet voorzitter Michael van Praag maar Oger Lusink die werd omringd door de spelers, allen gestoken in een chic kostuum van het Italiaanse merk Corneliani. Foto: Louis van de Vuurst 109 AJAX MAGAZINE DECEMBER 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 102