Kom bij de Ajax Kids Club! De Ajax Kids Club: exclusief voor onze jongste fans! Eindelijk is het dan zover. Deze maand gaat Ajax van start met de leukste club van Nederland: de Ajax Kids Club! Een club speciaal voor jou! Ben jij tussen de 0 en 12 jaar en een grote Ajax-fan? Dan mag je dit niet missen. De aftrap van de Ajax Kids Club vindt plaats op woensdag 29 november en zal worden gevierd met een leuke Kids Club-actie. Wat het precies allemaal inhoudt, blijft nog even een verassing. We kunnen jullie wel alvast verklappen dat het heel bijzonder wordt! Op de open dag hebben jullie al kennis kunnen maken met de Ajax Kids Club. Honderden kinderen kwamen toen naar de speciale Ajax Kids Club-stand om zich op te geven voor de leukste club van Nederland. eigen clubblad. En dit is nog niet alles, want als lid ontvang je ook een persoonlijke clubpas, een oorkonde als bewijs van lidmaatschap en een exclusief welkomstcadeau! Vul de bon in! Wil jij ook bij de Ajax Kids Club horen? Vul dan vandaag de bon nog in! Voor maar 35 gulden per jaar hoef je niets meer te missen van jouw Ajax-favorieten. Stuur de bon in een gefrankeerde envelop naar: Ajax Kids Club, Postbus 12044, 1100 AA Amsterdam. Faxen kan natuurlijk ook: 020-311 14 88. Heb je vragen of wil je iemand anders opgeven, neem dan gerust contact met ons op. Telefoon: 020 - 311 14 44 (optie 3) of mail naar: kidsclub@ajax.nl. Ben jij tussen 0 en 12 jaar en ben je een grote Ajax-fan? Word dan lid van de Ajax Kids Club. Want de Ajax Kids Club is er speciaal voor jou! Ja ik word lid van de Ajax Kids Club! Voornaam Jongen Meisje Achternaam Straat Huisnummer Postcode Telefoon Plaats Geboortedatum Bank-/girorekeningnummer Naam rekeninghouder Plaats en datum Handtekening ouder/verzorger Ik ben in het bezit van een: Ajax seizoenkaart (relatienummer: Ajax supporters clubcard (lidnummer: Ajax club card (relatienummer: Ik heb geen van deze kaarten Ik zit zelf op Hierbij verleent ondergetekende toestemming aan de Ajax Kids Club om, tot wederopzegging, het verschuldigde bedrag af te schrijven van bovenstaand rekeningnummer Mijn favoriete sport is Ik speel het liefst met Ik heb wel/geen internet, mijn e-mailadres is Mijn favoriete Ajax-speler is Grim Vierklau Bergdolmo Galasek Chivu Winter Van der Meyde Witschge Arveladze Knopper Gronkjaer Lobont Hose De Cler Nieuwenburg Wamberto O'Brien Machlas Van der Gun Bobson Yakubu Van der Vaart Tobiasen Pasanen Knip de bon uit en stuur 'm naar: Ajax Kids Club, Postbus 12044. 1100 AA Amsterdam. Fax: 020 - 311 14 80 Foto's: Yvonne Witte Wat kun je verwachten van de Ajax Kids Club? Als lid van de Ajax Kids Club kun je deelnemen aan leuke Kids Club activiteiten en aan de Ajax Kids Club- dag. Ook kom je in aanmerking voor allerlei Kids Club-voordelen. Wat dacht je bijvoorbeeld van korting op Ajax-artikelen bij de Ajax Fanshop? Natuurlijk ontvang je het officiële Kids Club-blad, waarin je alles kunt lezen over jouw superhelden. Wat doet Cristian Chivu bijvoorbeeld in zijn vrije tijd en wat mist Shota Arveladze het meest aan zijn geboorteland Georgië? Ook zullen de voetbaltechnieken je worden bijgebracht en de wedstrijdverslagen ontbreken natuurlijk niet. Je leest het allemaal in je Word lid van de Ajax Kids Club want de Ajax Kids Club is er speciaal voor jou! 100 AJAX MAGAZINE DECEMBER 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 100