j J IJ j ch irkgs r ^-witte Van heinde en verre togen afgelopen april duizenden liefhebbers met het Ajax-hart op de juiste plaats naar het auditorium van de RAI in Amsterdam. Want daar speelde zich ter ere van het 100-jarig bestaan van onze vereniging een uniek evenement af, de Ajax Musivue, die zelfs in de landelijke pers met veel lof werd onthaald. De onvergetelijke Ajax Musivue nu op video verkrijgbaar De Ajax Musivue werd opgevoerd door een cast die in zijn geheel uit de boezem van de Ajax-familie was gerecruteerd, onder de bezielende leiding van Ajax-voorzitter Michael van Praag. Na maanden intensieve voorbereiding en repetities, waarin Jack Spijkerman samen met Freek en Hella de Jonge de gelegenheidsartiesten de fijne kneepjes van revue en musical bijbrachten, waren drie uitverkochte voorstellingen het succesvolle resultaat van alle inspanningen. Al tijdens de repetities werd duidelijk dat deze Ajax Musivue zo goed en professioneel zou worden, dat het zonde zou zijn als dit spektakel na de laatste voorstelling in de vergetelheid zou raken. Toen ook nog eens bleek dat de belangstelling het aantal beschikbare kaartjes ver overtrof, was het besluit snel genomen: er zou een zeer professionele videoregistratie van gemaakt worden. Het resultaat, een videoband met een speelduur van 64 minuten, is nu exclusief verkrijgbaar. Dus de vele bezoekers die de Ajax Musivue nog wel eens zouden willen herbeleven, en de talloze mensen met een Ajax-hart die dit spektakel om wat voor reden dan ook niet hebben kunnen zien, hebben nu de kans om deze video aan te schaffen. Deze is verkrijgbaar in de Official Ajax Fanshop, tijdens de Supportersdag van 20 augustus aanstaande, tijdens de Ajax A- en B- toernooien en natuurlijk via de eigen Ajax- website www.ajax.nl. De prijs bedraagt ƒ49,95. Een gedeelte van de opbrengst komt ten goede aan de realisatie van de VU Kinderstad. Op deze speelplek kunnen patiëntjes zich samen met familie en vriendjes even terugtrekken uit de dagelijkse drukte van het ziekenhuis. Ajax draagt dit initiatief een zeer warm hart toe, vandaar dat met de verkoop van deze video dit goede doel wordt ondersteund. AJAX MAGAZINE AUGUSTUS 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 87